Doporučte sušenky bezlepkové a bezvaječné

lendych
8. lis 2008

Nevíte zda jsou sušenky pro kojence bezlepkové bez vajíčka, a aby nebyly pšeničné. Třeba rejžové nebo kukuřičné????
díky 😉

kijonkova.k
8. lis 2008

A vy lepek nemůžete?Věk už na něho máte 😉 O takových nevím,já občas dám Sunarku,jsou tam i vajíčka,ale co nadělám.Malá je naštěstí v pohodě,i když máme ekzém,nic ji to nedělá 🙂

power700
8. lis 2008

O sušenkách nevím, ale co třeba kukuřičné křupky? Naše malá je zbožňuje. 😀 Ale ty jsi asi chtěla přímo jen sušenky, co.. 😒

amina
8. lis 2008

Zajdi do zdravé výživy, tak určitě něco najdeš. Tedy po bezlepkových jsem přímo nepátrala, ale objevila jsem pro nás vhodné bez vajec, mléka apod.

ria80
8. lis 2008

Vezdravé výživě by se dalo něco najít.Jinakjá dávám kukuřičné křupky,případně rýžové polystyreny.Taky jsem objevila takové tyčinky,jmenuje se to Vlárka.TY jí moc chutnají.A bezlepkové piškoty,ale tam je vejce.

ria80
8. lis 2008

Ony bezlepkové sušenky jsou,vejce teda nesleduju.Ale jsou dost drahý,tak je nekupuju.

listicka77
9. lis 2008

Já dávám rýžové křupky. No ale sušenky to nejsou, že...

gloria
16. bře 2010

Ahoj,

objevila jsem na netu bezlepkove bio baby susenky. Jsou teda drazsi nez ty bezne, lepkove, co maji hypermerketech od Nestle, Hero, Hipp... Myslite, ze ma smysl zachovavat preventivne bezlepkovou dietu?

berenika39
16. bře 2010

gloria, pro tebe při kojení? pro miminko? kolik mu je ?

bejkka
16. bře 2010

nezdá sa vám, že to trochu preháňate - sušienky bez lepku pre ročné dieťa - alebo je alergický? V odbornej literatúre sa píše, že s lepkom sa má začať po 6. mes. u kojených detí a po 8. na UM. Veď lepok je úplne všade - aj v chlebíku.

adricc
16. bře 2010

amino prosim jaky to jsou susenky bez vajec a mlika adamek ma alergii na mliko a taky premejslim co mu pak mam davat do ruky dekuju 😉 🙂

berenika39
16. bře 2010

bejka,adricc:
ta diskuse je z roku 2008.
obnovila ji až gloria - včera. tak hlavně klid, žádný nervy, adricc -můžeš možná zkusit "amina" přes ip 😉 😉

adricc
16. bře 2010

bereniko tak to je gol 😀 😀 😀 😀 😀

berenika39
16. bře 2010

v pohodě, mateřská rozhodně netříbí smysly, to se stane....já jen abys zbytečně nečekala odpověď 😎 😎 😎

bejkka
16. bře 2010

to je pravda, ale prečo sa maminy toho lepku tak boja a taktiež vajíčok - žĺtok je potrebné dávať 1 x týždenne namiesto mäsa po 8 mesiaci. Čo tie deti jedia? 😅

berenika39
16. bře 2010

bejkka - ony se bály před rokem a půl, dneska už se nebojej🙂))), za tu dobu je to už zase jinak, takže jejich otázky v tý době byly relevantní....ony se neptají teď🙂))))

beruska2x
16. bře 2010

bejkka to je ale hodne individualni nemyslis ? treba deti s exemem a alergii vajicko do 2 - 3 let zasadne dostat nemaji...