Jak dlouho používat monitor dechu?

sixtynka
30. led 2016

Ahoj, mám dotaz..... 🙂 Do kdy jste používaly, milé maminky, monitor dechu (Nanynku 🙂 ) ?? Mojí dceři jsou 4M a stále používáme. Kamarádka měla monitor pouze půjčený, má o měsíc staršího chlapečka a už monitor vrátila s tím, že už to není třeba. Mě se to zdá brzy... Jsem přehnaně úzkostlivá matka, pokud ho ještě používám? Jsem totiž zdr. sestra a samozřejmě si představuju ty nejhorší možné scénáře.......

jardicka
30. led 2016

já ho používala tak cca do půl roku, pak už se syn příliš převaloval a z monitoru se vždycky odvalil a pak to vždycky pípalo kvůli planému poplachu, asi je to o pocitu. První noc bez něj jsem byla trochu nervózní, ale pak už mi to nepřišlo všechno v pohodě. Člověk si nesmí připouštět co všechno se může stát, jinak by se nemohl od mimča hnout ani na vteřinu 🙂

kimh
30. led 2016

Ahoj, syn má 7 měsíců a stále používame a budem používat určitě do 1 roku, zemřel u nás chlapeček na SIDS v 9 měsících, takže já nechci nic podcenit a v postýlce nikomu nepřekáží 🙂

sara84
30. led 2016

No tim,ze spi vetsinu noci se mnou, a uz stoji a chodi, tak jsem zrusila v 7m, to zacal stat.

lajla
30. led 2016

Píšou do roku..takže tak

tripisek
30. led 2016

Cim dyl, tim lip. Preci nijak neprekazi

adelinka89
30. led 2016

Do 18m 😉

dita1979
30. led 2016

Já používala asi 15 měsíců do té doby, než si ho sama začala vypínat v postýlce, takže jí možná bylo i mnohem víc. Každopádně syndrom náhlého úmrtí hrozí do 1 roka, takže do 1 narozenin bych ho určitě používala.

lrg
30. led 2016

U starší do roka, u druhé jsem ho téměř nezapínala. Jednak spala téměř celou noc se mnou v posteli a hlavně ve své postýlce hrozně cestovala, takže se neustále spouštěl když slezla z té desky a málem jsme dostali infarkt všichni čtyři 🙂

lajla
30. led 2016

@adelinka89 kde jste to nastudovala? Dekuju

1velrybka
30. led 2016

My používali do roku a třičtvrtě.

lajla
30. led 2016

No otázka zní do kdy používat... Ne do kdy jste používaly!!!
Vím že do roku, ale pokud je to jinak prosím zdroj !

adelinka89
30. led 2016

Otázka zněla do kdy jsme používaly..
@lajla

lajla
30. led 2016

@adelinka89 jasné pokud to neberete podle nadpisu tak ano...

adelinka89
30. led 2016

@lajla jinak taky jsem četla používat do roka 😉

promar
30. led 2016

My máme monitor od Jablotronu a funguje i když malej cestuje v postýlce a je mimo něj. Protože se natřásá, směje, kope apod. Prý to funguje na nějaký i lehký otřes. My plánujeme používat tak do roka.

lenbela
31. led 2016

Budu používat tak dlouho, jak to půjde. Takže asi dokud bude v postýlce. Předpokládám min. 2 roky.

kattyd
31. led 2016

Používáme babysence a i kdyz malý v postýlce cestuje, plany poplach to nezpousti. V posledních dnech se ale jeho zábavou po probuzeni stalo tahání krabičky a toho drátu od monitoru, takže v 8 a půl měsíci s monitorem končím.

mishell56
29. únor 2016

Používala jsem do 6 měsíců, pak začal cestovat a pořád se to zapínalo.

berusinka1
1. bře 2016

Mala ma 9 měsíců,mam Nanny od Jablotronu a plánuju jej používat do jednoho roku,monitor snima i kdyz se v noci vzbudí a postavi se nebo odleze na druhy konec postýlky.

dita1979
2. bře 2016

určitě používat do roka, my jsme jednou měli poplach a bojim se,že byl pravý, dlouho mi trvalo vzbudit dceru, strašně mě to vyděsilo.................a to jí bylo 9 měsíců

cica002
2. bře 2016

Malá má 17 měsíců a s monitorem končím. Máme připojené obě desky a monitor občas slabounce cvakne. Malá nechce spát, dokud ho nevypnu, ukazuje na něj, že ji to ruší. Vypnu, zalehne a spí 🙂

mythologist
3. bře 2016

Dva tydny a pak jeste dva obcas, za mne zcela zbytecne zarizeni u donosenych zdravych deti.