Jak odnaučit noční plínky?

natysnovec
9. únor 2019

Ahoj uz sem zoufala. Mam 3,5 letou holcicku pres demmn jsme bez plin ale na odpo spani a noc mame plinku.Dneska jsme chtely zkusit ale kdyz sem ji budila na zachod silenj rev,vztekani,hazela sebou az mi ji bylo lito😢😢😢😭😭😭dokonce se zacala i kaslat...ve stredu jeem do nemocnice tak sem myslela,ze bych to zkusila ale nepovedlo se😭😭😭co s tim😢😢

natysnovec
autor
10. únor 2019

@cilkat nn nedava...

nafuka
Autor odpověď smazal
Zobraz
cilkat
10. únor 2019

@natysnovec Pak Bohužel jen všem vysvětlit, že je to dané fyzicky a maj přestat rejt... Měli jsme na táboře sedmiletou holčinu, moc fajn a šikovnou, ale spala v plíně protože jak byla unavená, tak se prostě na čůráni neprobrala.

2hanah
10. únor 2019

@mialagia Zakladatelka píše, ne, že se počůrává, ale, že se v noci vzteká, takže zralá je evidentně dost, jen nesnáší buzení, to řeší ten nočník v posteli a žádné noční chození po bytě. Nikomu se v noci nechce vstávat na záchod a nenosíme kvůli tomu pleny ve 40-ti.

mialagia
10. únor 2019

@2hanah tak si přečti znovu diskuzi prosím co zakladatelka píše..🤨nočník v posteli řeší velké prd..pokud je dítě zralé, tak se mu ve spánku zahušťuje moč a nemusí v noci vůbec chodit, ani na WC, ani na nočník v posteli..vydrží třeba 10 hodin jako my dospělý..pokud se výjimečně hodně přepije před spaním, tak ho potřeba čůrat v noci vzbudí a jde čůrat..pokud tohle, což řídí CNS ještě nefunguje, tak ho můžeš v noci budit jak chceš a dávat kam chceš a stresovat půl roku, rok a stejně to neurychlíš..naučit to nejde, když dítě není při vědomí, tak to neovlivní..

vendelinka08
10. únor 2019

Nocno odplenkovani musi prijit samo....az dcera dozraje...syn mel proste plenu na noc a kdyz ji mel vice jak tyden rano suchou..tak jsme zkusili bez pleny...obcas nejaka nehoda byla...ale pak uz ok. Nikdy jsem kluky nebudila a nenutila je v noci chodit curat..takze nedelat zadna dramata...to prijde samo..

iulia
10. únor 2019

Tak se s ní domluv, že je šikovná holka, že plínky necháte mimču ....... a že to zkusíte v noci bez plínky. A že když se ji bude v noci chtít, tak ať Tě zavolá nebo rychle letí na nočník. Nehody se určitě budou stávat, ale to k tomu patří. Malý začel chodit brzy na záchod 20m, ale v noci byl bez plínky až ve 30m. Teď mě čeká pomalu nočník s druhým prckem a vůbec se mi do toho nechce🙂

natysnovec
autor
10. únor 2019

@iulia zkouselq sem to a nic...ona se vubec nevzbudi v noci...jen strasne place a haze sebou.A za to mi to fakt nestoji.

iulia
11. únor 2019

Takže ještě sama nechce, tak to nema cenu lámat přes koleno a čas od času to zkustit si o tom popovídat. Koukám, že má ještě 4m sestřičku, tím pádem to bude u Vás trvat trochu déle. Bude chtít pozornost stejně jako sestřička. Držím pěsti!

mirtha
11. únor 2019

mame to stejne, syn 3,5 v noci spi s plenkou a ma ji vzdy uplne procuranou, stve me to, ale nijak to neresim, nechavam to na nem

natysnovec
autor
11. únor 2019

@iulia dekuji...