Kočárek Babylux Largo (dvojkombinace) Máte někdo? Jaké jsou?

kackaahonzik
31. črc 2018
kackaahonzik
autor
31. črc 2018

Jinak jestli mohu poprosit kočárek na vesnici za rozumnou cenu. Přijde mi zbytečné dávat třeba 15 000 za kočárek. Autosedačku jsme koupili samozřejmě kvalitní Maxi Cosi Cabrio Fix (takovou položku bych nikdy nezanedbala). Díky holky za radu. 🙂))

radkavh
8. srp 2018

@kackaahonzik Máme Largo a jsme spokojeni. Výhodou je velká korba, syn 1,5 roku se do sportovní korbičky se svými 86 cm ještě vleze. Taky je kočárek docela vysoký, že se u něj vyšší "řidič" nemusí hrbit. Jsem spokojená i s ovládáním, jde hezky lehce řídit.
Nevýhodou jsou trochu šmajdavá kolečka a celkově zpracování není žádný zázrak, ale myslím, že za tu cenu je kočárek parádní. Čekáme druhé dítě a určitě ještě nějakou dobu poslouží.

kackaahonzik
autor
9. srp 2018

@radkavh jeee dekuji 🙂 nečekala jsem že ještě někdo odpoví. To jste mně potěšila. Měli bychom se na něj jet podívat tak za dva týdny, tak okouknem 🙂 ještě jednou děkuji za reakci 😉

tinie
9. srp 2018

@kackaahonzik Taky mam jeden tip, zrovna nam kocarek vcera dorucili. Vybrali jsme tenhle
https://www.mujandilek.cz/kocarky/kombinovane/k...
Taky jsme z vesnice, takze budeme jezdit terenem a tenhle se zda jako dobra volba, ma nafukovaci kola a krizovou konstrukci. Zrovna jsem se s nim morila a slozila ho 😅
Za tu cenu se mi zda idealni, presne, nechtelo se mi davat treba 12 tisic a vic za kocar, ve kterem mimino bude jen par mesicu. Autosedacku mame taky zvlast a kvalitni. Zkus se podivat.

kackaahonzik
autor
10. srp 2018

@tinie ahojky. Hah to je sranda, tohle byla nase prvni volba, ale nakonec jsme z toho upustli 🙂 opet děkuji mockrat za odpověď. Jedem se na nej do čtrnáct dní podívat, tsk snad nam padne do ruky a oka 😉