Mateřská školka Terronská a Juárezova, máte zkušenost?

slunickova123
11. kvě 2017

Ahoj maminky z Prahy 6, dcerka byla prijata do MS Terronska a MS Juarezova, mohly byste mi prosim napsat vase zkusenosti? Abych se mohla lepe rozhodnout, kterou vybrat ....
Dekuji!

kacccca
12. kvě 2017

Dobrý den,
my jsme přijaté taky do Terronské. Slyšela jsem, že v Juarezově vyžadujou přísnější disciplínu, což by mi nevadilo, ale je tam dost nepříjemná paní ředitelka, které se učitelky bojí a bojím se že její zlost by se mohla přenášet na učitelky. Kolik Vám je let?....Fajn večer. Katka

slunickova123
autor
13. kvě 2017

Presne to jsem taky slysela,proto nakonec pujdem do Terronske. Eli byly v breznu 3, pujde tam jako 3,5 leta. Kolik je vasemu diteti? To se tam asi potkame😃

kacccca
13. kvě 2017

Naší Maty byly v březnu taky 3, takže to máme stejně 🙂...je teď trochu senzitivnější, takže doufám, že to zvládneme 🙂

kacccca
13. kvě 2017

Hlásily jsme se ještě do A. Čermáka, Charlese de Gaulla (tu jsem si moc přál, ale to bylo bez šance) a do Velvarský...Pí. ředitelka v Terronský je bezva, tak doufám, že to tam bude v pohodě...A dobře tam, prý vařej 🙂

kacccca
16. kvě 2017

Chtěly bychom do oddílu 2 Kuřata, máme tam jednu známou...Budete chodit na celý den celý týden?

slunickova123
autor
16. kvě 2017

To já tam nikoho neznam, tak kam ji daji, tam ji daji. E.bude chodit myslim asi 4 dny, a spat tam bude 2-3x, stredu bude doma nejspis...