• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysvětlování rozdílů holčička X chlapec. Jak?

10. prosince 2009 
lanka, mně přijde, že malá pipiny jako slepicea jiní okřídlenci a pipinku vůbec neslučuje, ale jen si to myslím, její vyjadřovací schopnosti jsou zatím slabé, tak se jí na to nemůžu zeptat
24. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my našemu synovi říkáme, že má pinďourka až budě velkej tak bude mít penis nebo pinďoura... :sweat_smile:
Svojí nepojmenovávám "zatím", ale co si pamatuju, tak když jsem byla malá, říkali jsme jí mušlička... :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 13:28  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka, taky mě to taky napadlo s tou pipinkou, že to asi nebude nakonec úplně nejvhodnější, učíme se teď zvířátka a u slepičky taky říkáme pipi :wink: :confused:
4. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá chtěla dneska po manželovi, poté co vylezl ze sprchy, aby jí ukázal pipinku :grinning:
4. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tam my máme dvě holčičky a koupili jsme DVD Byl jednou jeden život -Početí a díky tomu si myslím že dcerka starší ( 6 let) ví už jak se děti rodí i jak teoreticky se dostanou do bříška (že tatka ma spermie a mamča vajíčka) ale nějak se neptala jak se ty spermie dostanou k vajíčku (na ten akt) :slight_smile: Jinak i díky tomu ví že tatka ma penis¨a holčičky mají vagínu ale říkají vagča :wink:
5. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to je krásných pojmenování..my máme doma pulinu :grinning: :grinning: a taťka řiká půlenku :grinning: a u sourizenců když jsme byli malý se říkalo vždy bimbas,nebo šulínek... :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme klasické pindíky a pipinku - jsem tu ovšem jediná holka.
9. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka tak mi máme 2 holky a říkáme že máme čurinku a táta má lulínka
9. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pindika
9. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky výborné téma :grinning:, tak unás je to myšák :grinning: a holčičí je pipina, ale když jsem byla mamá já, tak naši tomu říkali bibina :confused: :sweat_smile:: Když dá někdo dceři jméno Bibiana, tak holt vidím vagínu no :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas je to u holcicky pipinka nebo sulinka a az se narodi malej tak to bude asi pindik nebo tak neco, zni mi to ze vsech tech osloveni tak nejak nejlip :slight_smile:..jako klasicke jmeno bych teda nepouzila, jak se zminovalo, pak clovek potka malou Kacku nebo Juli a je o trapas postarano :grinning:
10. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluk=čurda
Holka=lulinka
10. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dřív pindík,ale ted už si kubíček ze školky donesl že má šulinka :grinning: tatínek má taky šulínka,tobiášek má taky šulínka a ty maminko,ty nemáš šulinka ty si holka,ale co maminka má,na to se zatím neptá- jsem doma taky jediná ženská co má tři kuloně doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je pipenka :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek