Začátky lezení miminka. Kdy vám začalo lozit?

kajdzas
2. pro 2007

Ahoj holky (maminy) ...Zajímalo by mě, kdy nejdřív Vám mimi začalo lézt? 😀

alcar
30. led 2017

@kituska20 6mes. a tri tydny je skoro sedm. Ale to uz slovickarim. 😃 Moje dcerka taky zacala v 7 mesicich perovat. No nekdo to holt vezme hopem a pak se zasekne. Ale sednout si v 6mes. a pak do 10mes. se nikam neposunout mi prijde hodne zvlastni. Tam uz muze byt nejaky problem.

kituska20
30. led 2017

@alcar to mě taky o tom žádná :D jak začala lézt tak jsem už nějak neřešila kdy si stoupne. Byla jsem ráda že si posílí ta zádíčka a už mi nebude padat. Posazovat v kočárku jsem ji ale začala až když to vyžadovala kolem toho 8.měsíce jinak jsem se bála abych ji neuškodila.

nugetka20
27. únor 2017

Mě prceka začal lézt přesně v 7 měsících, v 8 už tady šmejdí jako tryskomyš, sedá si taky dobře. Předevčírem se mi poprvé postavil k sedačce .... tak čekám, kdy bude běhat 🙂
On je ale urychlenej sám od sebe od narození, musím spíš furt brzdit a brát zpět.

blahoska
6. bře 2017
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

Plazit se syn začal okolo 7 měsíce, nejdříve se ale plazil jenom dozadu, tak jsem měla trochu obavy, ale v 8 měsíci se plazil už dopředu po celém bytě 🙂 V 9 měsíci lezl po kolínkách a týden po prvních narozeninách začal chodit. Byla jsem o víkendu u kamarádky, která má pětiměsíční holčičku a ta se už plazí a péruje na kolínkách. Je to hodně individuální, každé miminko je jiné. Viděla jsem ale u ní super "obleček" na plazení, tzv. "Plazičku" 🙂 Máte s tím někdo zkušenost? Teď už je pro nás pozdě, ale možná u dalšího potomka...

https://www.youtube.com/watch?v=4jdPbroRMDY