Vlasy prodloužené páskama. Máte některá?

lucaaaaaaqa
20. bře 2022

Ahoj holky chci se zeptat nemáte některá prodloužené vlasy páskama je to k něčemu díky

jilliann
25. bře 2022

Měla a už ne. Padali mi hodně vlasy. Radši investovat do péče a když občas chci delší, třeba někam na akci, radši clippy.

mydlova
25. bře 2022

@lucaaaaaaqa já mám tápe in, sama si je lepim. Klidně se ptej

lucaaaaaaqa
autor
12. čer 2022

@jilliann opravdu? :o i ty pásky? Hodně lidi říká pravé ze to vlasy nenici

lucaaaaaaqa
autor
12. čer 2022

@mydlova Ahoj moc děkuju píšu až teď úplně jsem na to zapomněla konečně jsem je dneska objednala mám z toho docela strach aby to drželo aby mi to nevadilo aby se to třeba necuchalo dobře se to upravovalo na tohle vše se chci zeptat jestli je to všechno v pohodě co za šampon co za hřeben atd

pampeliska1313
12. čer 2022

@lucaaaaaaqa Kupte si vyloženě kartáč na prodlouženy vlasy, na netu je toho spousta. Já tehdy kupovala, tuším, s kancima stetinama a byl bozi, vůbec netahal.)

lucaaaaaaqa
autor
13. čer 2022

@pampeliska1313 fakr? No je jich tam pravé moc a já nevkm který 😀 aby to bylo dobře píšou ze nesmí být kuličky na konci :D tak najdu něco snad :D a co šampon? :o
Po pravdě se mi nechtějí kupovat tahle dráhy sampony 🙄🤣

pampeliska1313
13. čer 2022

@lucaaaaaaqa to si už nepamatuju. Tehdy jsem to kupovala vyloženě v kadernickym obchudku a tam mi poradili. Myslím, že tehdy stal kolem pěti stovek, ale jistá si už nejsem.)

pampeliska1313
13. čer 2022

@lucaaaaaaqa jako mne se hrozne cuchaj vlasy, jedno ráno se neucesu a mám dredy, proste mám vlasy silene suchy a někdy až “chemlon”, kartáč s kuličkama na konci mám a jiným to lip nerozcesu. Ideálně proste vyzkoušet víc druhu vyloženě na klipech, pokud mate možnost.)

lucaaaaaaqa
autor
13. čer 2022

@pampeliska1313 super tak zatím moc dekuju ❤️

jilliann
25. črc 2022

@lucaaaaaaqa bohužel mi vlasy tahali a po sundání to byla katastrofa. Neříkám jak je to hodně vidět, když holka nemá husté vlasy.

lucaaaaaaqa
autor
25. črc 2022

@jilliann jeee toho se pravé taky bojím 🙈 tak uvidím až to budou sundavat