Výplň rtů kys.hyaluronovou. Kam - Ostrava okolí?

europa00
12. pro 2019

Hledám kvalitního chirurga, který umí udělat opravdu hezké rty a nedělá duck face.
Nemůžu nikoho najít, buď mají škaredé výsledky nebo žádné fotky práce. Copak to tu nikdo neumí??? děkuji za rady, klidně i fota, jak to udělali vám

amazonkajanik
12. pro 2019

@europa00 nejlíp to umí "matka příroda " ale tuhle odpověď jste zřejmě nechtěla 😊

europa00
autor
12. pro 2019

@amazonkajanik ha haa tu opravdu ne 🙂 ale proto hledám někoho kdo umí udělat vkusné male hezké rty pouze jako oživení a dodání vláčnosti...bohužel to tady asi svede málokdo.

veronikava
13. pro 2019

Jestli jde o zvláčnění a ne nějaké extra zvětšování, tak co zkusit třeba používat nějaký scrub na rty🙂? Dřív jsem taky chtěla rty zvětšit i když já je mám teda sama o sobě větší, ale taky se mi líbí rty větší.. začla jsem používat scrub, který rty hezky vyhladí, vypne a navíc ti je i trošku zvětší, když rty masiruješ delší dobu🙂.. a taky existuje plno rtěnek a různé báze, které ti rty o trošku zvětší i bez nějakých injekci a třeba malinko zvětšit tužkou při líčení nějak přirozeně a myslím si, že efekt bude stejný když nejde o extra zvětšování😊

marketanova
17. pro 2019

Je to zdravé? není lepší používat jen nějaké přípravky s touto kyselinou?

europa00
autor
17. pro 2019

@marketanova no to ti to vzbec nanahradi...nikd se ti to nedostane do hlubšich vrstev kuze at uz ti v reklakme rikaji cokoliv..a kyselina hyr. je telu vlastní takže nic nezdraveho na tom není...já podstoupila operaci celisti oprava skusu a pak mi zacal jinak nasedat horni ret a jakoby se propdl..proste mi to zmenilo i vyraz ve tvari...takže já jsem velmi spookojená..jen dokror kter mi to delal predtim tak proste ne...musela jsem to fest hlidat abych nevypadala jako jeho extreme napichana asistentka..a to jeste rikal ze tam malo ani nikomu nedaval..a udela mi tam kazdou stranu trochu jinou tkze jsem sla na korekci a tvrdil ze to nevidi..takže z me k nemu už ne a to je vyhlaseny...proto hledam někoho jineho šikovneho kda ma fakt vkus a umi to udelat tak aby to nikdo nepoznal