Zkušenost s nákupem oblečení přes George

zajusenka
8. dub 2021

Ahoj, prosím nemá někdo zkušenosti s nákupem přes George. Cena dopravy, doba doručení, kvalita oblečení, platba...
https://global.direct.asda.com/george/baby/body...

zelenaesmolda
8. dub 2021

@zajusenka
no,ted po brexitu se to uz asi nevyplati kvuli clu,ceny baliku se zvedly o asi 20%.To ti vyjde az nebude covid levneji si do toho Londyna zaletet,nekdy sezenes letenku za 20 liber 🙂

emamaira
8. dub 2021

Objednávala jsem před brexitem, vše srovnatelné jako z českého eshopu. Kvalita oblečení v pohodě, průměrná, přirovnala bych k c&a, f&f...

aniea
8. dub 2021

To nemam zkusenosti ale objednávam to přes paní co má na fcb skupinku s oblečení george.

zelenaesmolda
8. dub 2021

@zajusenka
jinak jeste muzes mrknout na supermarket morrissons,ti maji znacku nutmeg a maji taky krasne a kvalitni veci.
Sainsburys ma TU ale ti mi prijdou celkem drazi.

zelenaesmolda
8. dub 2021

@aniea
jenze ta to urcite posila taky kuryrem a ti ted poradne zvedli ceny

aniea
8. dub 2021

@zelenaesmolda no posílá to do zasilkovny ale jako ceny určitě zvedla, nevím teď přesně kolik ale asi 20%. Takže docela dost..

zelenaesmolda
8. dub 2021

@aniea no jenze nejak to musi poslat z UK,nejlevneji vyjde kuryr kdyz toho posila vic,za royal mail by se nedoplatila a navic tam taky asi ted bude muset platit clo 🙂

aniea
8. dub 2021

@zelenaesmolda no tak to já nevím jak to má udělaný nebo jak to posílá z UK. Já si to jen objednam a ona mi to posle buď zasilkovnou nebo přes poštu. Ale samozřejmě že zdražila.

missbufy
9. dub 2021

Ja jsem objednavala pred Brexitem primo ze stranek. Zase az takove halooo ty veci nejsou, takze doporucuji spise HM nebo CA nebo FF a vyjde to nastejno kvalitou a finacne vyhodneji.