Zvětšení prsou vlastním tukem. Máte zkušenost?

ivana0
3. únor 2020

Ahoj všichni, máte některá zkušenosti se zvětšením prsou vlastním tukem? Do silikonu jít nechci, zdá se mi to příliš velký zákrok, tak zvažuji toto.

piskoteka
3. únor 2020

@ivana0 zkušenosti nemám, ale jako zdravotnice si zahraju na chytrolína. Sice se jako výplň dá tkáň tělu vlastní, ale na druhou stranu je to tak jako tak zákrok pod narkózou, plus operační rána nebude jen na prsou, ale také tam kde se ten vlastní tuk vezme. Nejadekvátnější info a doporučení vám dá pouze lékař.

martaskaaa
3. únor 2020

Já tedy četla recenze od žen, co si zvolily tuto metodu, že za chvíli byly prsa zase povislé na nebyly plné... Prostě je to jen tuk no. Já bych do toho nešla.

ondruchovat
3. únor 2020

@ivana0 konzultovala sem to také , tahle metoda ... no .. ten tuk se vstřebává jako látka tělu vlastní .. takže za nějaký čas ra prsa vypadají jak před operaci

michaela_2
3. únor 2020

@ivana0 osobní zkušenost nemám, ale byla na tom zákroku mamky kamarádka a stejně jako predtim liposukce, jí to moc dlouho nevydrželo. Já tedy popravdě ten rozdíl nepoznala vůbec a po nějaké době si i ona stěžovala, že už nic moc

amazonkajanik
4. únor 2020

@ivana0 hele,já to mám,ale má to vedlejší efekt,narostl mi zadek a pupek 😂 ne fakt, na co si nechávat odsat tuk na jednom místě a nechat ho napustit jinam,když se toho dá docílit doma,pomocí dobrého jídla a lehkých cviků pro zpevnění. Mě hodně pomohlo těhotenství. Před tím lentilky pod kobercem, teď to jsou větší citrony 😂

ondruchovat
4. únor 2020

@amazonkajanik tak lehkými cviky na zpevnění si prsa o 2 velikosti určitě neudělám 😂😂😂😂😂

amazonkajanik
4. únor 2020

@ondruchovat to ne, to je třeba nejdřív pribrat, cvičit hlavně partie,které zvětšit nechceme a prsa jen zpevnovat,aby z nich nebyly placacky na mouchy 😂 hele,moje mamka startovala s dvojkama,o čtyři děti později má pěkný a na svůj věk i pevný pětky

piskoteka
4. únor 2020

@amazonkajanik Ono se tímto zákrokem spíš modeluje. Co jsem tak četla, tak se tím prsa zvětší max o jednu velikost. Nevím jak moc chce autorka zvětšovat 🤔

ondruchovat
4. únor 2020

@amazonkajanik já mám 174cm a 57kg , po porodu mám prsa jak dva pytle mouky a určitě nechci přibrat 15kg aby mi to šlo do prsou a měla i další kg navíc tam kde je nechci .. já mám něco odcviceno a odjedeno- i par PPP .. takže jde o to jak chce člověk vypadat celkově, proto js chci mít stále 57kg ale větší prsa -> z toho vyplývá jen augmenatace .. samozřejmě každý to má jinak 🙂

amazonkajanik
4. únor 2020

@ondruchovat jako jasný. Já to dávala spíš jako nadsázku. Taky mě nebaví moje kila,co mi zůstala po porodu. Momentálně mám 67/165 a když jsem otehotnela,měla jsem 54. Jsem poměrně akční člověk a větší prsa by mi i překážela,ale teď jen tak neshodim, dokud nezačnu taky normálně jíst a ne až na večer . Ségra si prsa dokonce nechávala zmenšit,když propadla lezení po skalách (ze 4 na 2). Ale prostě to zvětšení pomocí vlastního tuku mi vnuklo napsat, že to lze i jinak,než chirurgicky

motley
10. čer 2020

Já teda nemám zkušenost se zvětšením prsou tukem, ale používám přípravek od Di Angelo Cosmetics No. 1 BUST, který na sebe váže vodu a pokud žena není úplně vyhublá na kost a kůži, tak to tomu pomůže a prsa jsou plnější. Kamarádka říká, že se jí zvětšila prsa až o velikost a četla jsem to i dost v recenzích. Já vidím na první pohled, že dekolt a prsa jsou pevnější, pokožka pružnější.

ivana0
autor
10. čer 2020

@motley a cena prosím? Někdo doporučoval i Decolen.

sarrita
10. čer 2020

@ivana0 Decolen je na nic. Měla jsem tablety i krém a žádný účinek 😒

motley
20. čer 2020

@ivana0 https://diangelocosmetics.cz/product/no1-bust/?... nebo prodává Alza, Mall, Vivantis...

blondynka400
20. čer 2020

@motley to nevypadá úplně zle. Fakt to funguje? 🙂 Já jsem celkem spokojená, ale přeci jenom něco málo tomu už chybí....

motley
22. čer 2020

@blondynka400 mám dvojčata, kojila jsem do 4m a do 6m odsávala. Nosím myslím kvalitní prádlo a často i pohodlné podprsenky doma. Nicméně na kůži začalo být vidět, že je taková "ochablá". Krém mi doporučila kamarádka, ta říkala, že má i lepší spánkovou vrásku "rýhu", když člověk spí na boku, což zatím nemám, nicméně po několika týdnech (cca 5-6týdnech) mi prsa přijdou plnější, pokožka pevnější a všechny nerovnosti/pigmentace se srovnala.

nikoulinka
23. čer 2020

O tu tukovou metodu jsem se jednu dobu zajímala. Všude ale holky psaly, že to vydrží max dva roky. Což za ty peníze nestojí :/ Nicméně v jedné z diskuzích jsem narazila na přírodní přípravek Stimulen. V lékárně (volně prodejný) vyjde na cca 90,-. Za mě můžu jen doporučit (zkoušely i snad všechny ženské u nás v rodině a všechny s pozitivním výsledkem, a to i mamka, která po třech dětech má ta prsa fakt povisla). Beru 1 tabletu denně (balení obsahuje 90tablet) a jsem spokojená. Prsa mám minimálně o 2 čísla větší (já neměla fakt vůbec nic 😂). Jen teda některé holky uváděly, že je prsa pak bolí. Můžeš vyzkoušet, je to oproti jiné volným prostředkům za pakatel.