Rodičák, kolikátého vám chodí?

katka1905
26. črc 2016

Zdravím maminky, mám dotaz.Má mě dojít rodičák zpětně za dva měsíce a to 15 000. Má mě dojít na učet , minulý týden jsem volala na socku a bylo mě řečeno že koncem týdne mě to dojde,Furt nic. Tedka jsem tam volala a to je 26.7 a baba mě uplně odpálila že až přijde tak přijde at už nevolám. Tak chápete to? Za prvé nejsem nák na peníze, ale sunar a plínky a oblečky zadarmo nejsou a navíc je tam i ten strach že to někdo mohl popletl a muže se to posílat třeba na uplně jiný učet.Máte někdo prosím s tím zkušenosti? Jak dál to řešit? Jestli vydržet do konce týdne nebo zajít na socku a napsali by jste prosím kolikátého vám chodí? Prosím jen Brno , děkuji

xpila
26. črc 2016

@katka1905 Čas mají do konce měsíce. A proč by měli najednou splést účet??? To je fakt blbost.

katka1905
autor
26. črc 2016

Jo blbost? Tak u známe se to stalo, tak se jen ptám .

j.a.n.i
26. črc 2016

@katka1905 A to si teď někdy podávala žádost a má ti přijít první dávka?

katka1905
autor
27. črc 2016

ne před měsícem 25.6

j.a.n.i
27. črc 2016

@katka1905 Takže si teď někdy podávala žádost a má ti přijít první dávka... a už ti přišel dopis o schválení dávky? Jinak u té první dávky to může trvat celkem dlouho, jde tam nejen o poslání, ale i o její schválení.

katka1905
autor
28. črc 2016

Jak tedka? Podávala jsem ji před měsícem a baba mě řekla že mě dojde rodičák už 11.7 zpětně za dva měsíce a dojdou peníze dřív než dopis. Tak mě to bylo řečeno

somalicats
28. črc 2016

@katka1905 normalne maji mesic na schvaleni a mesic na vyplatu. Takze pokyd jsi zadost pidala pred mesicem, tak maji jeste mesic cas. Baba muze tvrdit co chce, ale ona sama tu davku nevyplaci.