2. menstruace po porodu zatím nepřišla. Srovná se to?

veri25
26. črc 2012

Ahoj ženy, chtěla bych se vás zeptat, jak ste to měli s menstruací po porodu, já sem poprvé dostala před měsícem, rodila sem v únoru, ale tento měsíce jsem to ještě nedostala, těhotná být nemůžu.tak se chci zeptat jestli se to musí ještě nějak srovnat nebo či mám zajít k doktorce.

tadlen
26. črc 2012

bud v klidu, já rodila 24 v prosince 2011 a první měsíčky jsem dostala až tento týden 🙂 😉

veri25
autor
26. črc 2012

no já už první měsíčky měla, ale jako to bejvá, že je dostaneš zase plus minus po měsíci, tak sem je nedostala
😒

slundo
26. črc 2012

První menstruaci po porodu jsem dostala po 10 měsících a nic jsem neřešila.... tělo potřebuje čas na srovnání. pokud jsi si jistá, že nejsi těhotná, tak bych ještě neplašila a zkusila třeba nějaké bylinky, kontryhel apod. , které příznivě působí na cyklus 🙂

rozarka65
26. črc 2012

@veri25 Po prvním porodu jsem ms měla po cca roce...teď po druhém porodu jsem to ještě nedostala...malé bude příští týden 1rok a 1měs...zatím jsem ráda a neřeším to...

colormaus
26. pro 2013

Ahoj, rada bych obnovila tohle tema, jsem na tom stejne jako @veri25. Prvni mestruaci jsem dostala cca po sesti mesicich od porodu, ale ted uz je to vic, jak mesic a druha ne a ne prijit. Mate nektera taky takovou zkusenost? Jak dlouho trvalo nez se vam to trochu srovnalo? Nebo bych mela radeji zajit k doktoru? Diky.