Antikoncepce Velmari - máte zkušenosti s užíváním?

natysnovec
2. čer 2019

Ma nekdo prosim zkusenost??Dekuju

zelenaesmolda
2. čer 2019

@natysnovec
na co je ti zkusenost nekoho jineho?kazdy je jiny a nikdo nemuze vedet jak tvoje telo na antinu zareaguje,tim tuplem kdyz nezna tvuj zdravotni stav 🙂
me sedla hned prvni,kamoska jich vystridala nekolik,vcetne te moji.ji nesedla,me ano.

natysnovec
autor
2. čer 2019

@zelenaesmolda ja se jen chci zeptat zda je mozne,ze by se mi ms zastavila po 1 prasku

zelenaesmolda
2. čer 2019

@natysnovec
hm,to je divne.zavolala bych na gyndu...

miba10
15. črc 2019

@natysnovec asi mám podobný problém jako ty. Začala mi MS a pak už jen špinění. Ale takové hrozně slaboulinke a po 2 dnech nic. Teď skoro 14 dní spinim. Ale spíš takové čiré s malickymi kousicky. Vůbec nevím co to je.

natysnovec
autor
15. črc 2019

@miba10 ja uz ji vysadila...furt spinim...sileny...a musim rict,ze je mi lip(memu telu lip.

miba10
16. črc 2019

@natysnovec já jinak nic extra nepozoruji, jen mám ještě hnacku, ale to nevím jestli s tím má souvislost

natysnovec
autor
16. črc 2019

@miba10 aha...me proste nesedela...telo bylo jine(nafoukle dost,hlava(neco jako migrena)
Sekla sem s tim.

miba10
16. črc 2019

@natysnovec ty jo, tak to jsem na tom ještě dobře. Jako ráno jsem sice nafoukla, ale wc to většinou spraví 😂 ale u mě to může být i stres. My teď řešíme prodeje bytů, koupili jsme dům, za 14 dní se stěhujeme atd atd.