Bolest svalů po námaze

robin92
30. kvě 2018

Zdravim vsechny, jak uz napovida nadpis, tak se potykam s bolestmi svalu, kdyz hodne pracuji nebo jdu cvicit a nekdy se stane ze to prezenu, tak me pak boli svaly. Mate zkusenost s necim podobnym?

caseopea
3. led 2019

@robin92 Určitě bych potřebovala na chvíli vypnout a odpočívat a nejen pracovně. V práci se nezastavím, do toho domácnost a všechno okolo a jsem už poslední dobou fakt vyčerpaná. Vstávám už v 3:30 do práce, domů chodím kolem 15:30 a to hned vyzvedávám ve školce a pak domů a domácnost a než jdu spát tak je skoro půlnoc. Teď jsem si přes Vánoce odpočinula, ale ještě by to chtělo. Myslím že za zkoušku ten krém stojí 🙂.

caseopea
3. led 2019

@janaelia Jo regeneraci a uvolnění bych potřebovala jako sůl 🙂. Bolí mě hlavně spodní část nohou a pak šlapky jestli jsem to dobře napsala.

klartes
21. led 2019

@janaelia Jo to je fakt, usla jsem v něm a v pohodě 🙂. Měla jsem ho na sobě dobře přilepené, ale dobře jsem se vyspala a parádně jsem se uvolnila, takže to za to stálo a v pohodě, krém se mi sice vsákl i do trička, ale v pohodě jsem si tričko vyprala a žádné fleky nebo tak na něm nezůstaly, takže super 🙂.

klartes
21. led 2019

@janaelia Jo to taky tak dělám dělám, musím nejdříve uspat všechny, abych měla klid 🙂, ale pak to stojí za to. Udělala jsem si zábal a nikdo mě kupodivu nevyrušil, ale byli jsme celý den na výletě, tak večer jsme všichni odpadli jak mouchy 🙂.

janaelia
30. led 2019

@klartes Jo fleků bych se nebála, taky se mi na tričku žádné neudělaly, takže fajn. To je dobře že jsi se fajn uvolnila, já bych to potřebovala každý večer, ale bohužel na to nějak nemám čas. Potřebovala bych aby den měl mnohem více hodin 🙂.

janaelia
30. led 2019

@klartes Jo tak to věřím, to se pak dobře odpočívá, když všichni spí 🙂, jo tak po výletě se nedivím, že všichni odpadli, to bych odpadla úplně stejně jako ostatní, to jsi šikovná, že jsi vydržela 🙂.

janaelia
30. led 2019

@caseopea Jo jasně, tak to bych doporučovala namazat a pak si dát nohy trochu do výšky, aby se ti zmenšil otok, pokud ti nohy natékají. Copak děláš celé dny, že tě bolí tak nohy?

caseopea
31. led 2019

@janaelia Dělám v obchodě, takže toho bylo před Vánoci celkem hodně a pořád na nohou jsem byla, jak v práci tak doma, už jsem málem padala na pusu, jaké jsme měli směny a toho zboží, lidi prostě nenažraní mi připadá a nijak se to nezměnilo od nového roku, ale zase je co dělat že, ale někdy mám fakt pocit, že mám snad tunové nohy.uff

klartes
1. únor 2019

@janaelia Jo cítím se vážně dobře, tak nějak i lehčeji se mi zdá, ale to prostě dělá ten pocit uvolnění 🙂, jo oblečení je v pohodě, aspoň se nemusím bát, že bych si něco zašpinila 🙂.

klartes
1. únor 2019

@janaelia No taky mě to stálo dost sil 😀, ale vydržela jsem, pustila jsem si svůj oblíbený seriál, viděla skoro jeden díl a byla jsem taky tuhá 😀, ale stálo to za to 😀.