Bolest zubů. Může to být zánět okostnice?

baraakevinek
13. čer 2021

Ahoj holky, ve středu v práci mě začala po jídle bolet již vyplněna a opravena 5ka vpravo dole, tak jsem hned ve čtvrtek volala mojí zubařce jestli můžu přijít a bohužel říkala, že čtvrtek pátek toho má hrozně moc. V pátek mě ale začala bolet i 7ka vpravo dole, takže 2 zuby naráz. Holky myslela jsem,že se zblázním bolestí, ale jelikož jsem strašnej srab a nenechám si na pusu chytnout od nikoho jiného než od mé zubařky tak jsem na pohotovost nešla. Dnes už ta mučivá bolest zubů ustála, ale pořád cítím tlaky a bolí mě celá kost až ke krku, bolí to jako kdybych měla angínu ale jen na pravé straně u těch zubů co mě bolí.Rano jsem objednaná ke své, myslíte že to do rána vydržím nebo mám jít přece jen k těm řezníkům na pohotovost? A může to být zánět okostnice? Děkuju

jana_zofie
13. čer 2021

@baraakevinek u mne to zhruba takto vypadalo kdyz mi umrel zub. Jeste jsme se ho pokusili zachranit, protoze byl jeste bolestivy, tedy zivy, ale pak uz jenom tlak, cisteni kanalku a zitra definitivni vypln. Myslim, ze pokud z toho nelezes po strope, tak je uz vcelku jedno jestli dnes nebo zitra. Ja si tenkrat dala dva paraleny a sla spat.