• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti kyčelního kloubu. Co na to zabírá?

14. března 2008 
autor
no ja jim to rikala, ze se za mesic zblaznim, ze me to mozna i do ty doby prejde a ona: no vidite, treba vas to prejde! :angry:
12. bře 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka no to mas skvelu lekarku, a nemohla by si ist na pohotovost ako tu volakto pisal nech sa to urychly ved to moze byt zapal alebo ktovie co...a je fakt ze u teba ta jedna tabl nic nevyriesi
12. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je Dr. na odd. v nemocnici na revmatologii, kam me poslali z chirurgie, to by se jeden picnul, ale ono me to vazne nejak pomalu prechazi, asi se to zaleklo ibuprofenu nebo co. Tak si dam asi jen paralen kdyby to v noci bolelo...
12. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
apropo,bramburka,v pôrodnici dávali babám od bolesti/kríže,brucho atď/..aj Veral/resp.Diclofenac,Diclobene atď/ ,ten by ti skôr zabral na tento druh bolestí.. :wink:
myslím,že by sa tiež pri kojení nemal..a ešte aj Algifen dávali,aj som to konzultovala s dr..a "nemal by sa,ale môže sa jednorázovo" :confused: :wink:
12. bře 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka, mozno je to blbost, ale nejaky teply obklad si na to prilozit?
12. bře 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky pro info, v lekarne konska mast - bezva vec, no a pres noc kalhoty a je to lepší...!!! snad to vydrží!
13. bře 2008 ve 02:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne tiez davali Algifen ale ja som ho nikdy nebrala. bolesti neboli take strasne a prechadza do mlieka
13. bře 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolesti klbov dobre poznam,po hod chodenia neviem isť až krivam,mavam otras migreny.každy hovori inač,ale lak.poradkyne pisali v člankoch že občas sa ibalgin može.Moj nazor(som zo zdravot.)nurofen,ibalgin,brufen-všetko rovnake zloženie,ked male deti možu taketo sirupy,tak prečo by si si nemohla dať aj ty :wink: .Moja mala dokonca 7 dni brala brufen sirup-3kret denne,takže očom om su tie ich predsavzatia,že nesmieš nič len paralen?-ten zrovna pri väččich davkach,alebo dlhšom uživani ma tiež nasledky ako ine lieky.Dokonca možeš občas brať aj diclac-diclobene,po porade s lekarom.ja ked už mam take strašne boleti bud berem paralen á 6 hod-to mi aj obvodna poradila,alebo ibalgin .Chora a ubolena matka prenaša do mlieka nervozitu a to tiež nema vyznam,ked je dieťa podraždene.Všetkeho z mierov a nič sa ti nestane.maste su ok,ale posobia lokalne,zapal treba liečiť aj z vnutra.Moja ma 17 mes ,kojim ako besna nonstop,ale bez liekov by som bola už na voziku :wink: ten kto nema-nemal bolesti ti bude tvrdiť ,nedavaj si nič lebo to ide do mlieka a tak,ale ten kto vie čo je bolesť ti povie moja daj si a netrp!kolko iných neduhov prejde do mlieka,to nikomu nevadi,alebo ani nato nepomyslia-to je široka diskusia.Mne aj gynekolog povedal že ibalgin neuškodi pokial ho nejem ako lentilky! :wink: a to som bola aj tehotna :wink:
14. bře 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som po cisaraku dostavala len paracetamol kazde 4hodiny po 2tablety tak ak sa koji urcite sa moze ale s ibalginom som si nie velmi ista lebo ani v tehu by sa nemal brat tak neviem.... :unamused: ja som bola aj v tehu chora a nic ine okrem paracetamolu mi lekar nedal a povedal ze nic ine by sa nemalo
14. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
by sa nemalo,ale ked to vyžaduje zdrav.stav tak sa musi a može :wink: napriklad aj v tehot.aj kojeni možte len troje antibiotik:bioparox,penicilin a zinat :wink:
14. bře 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska: A ospamox 1000
14. bře 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramburko já měla po porodu bolesti dělohy. Doslova jsem lezla po čtyrech. Doktor mi předepsal lék, který je přímo na bolest. Jmenuje se Tramal Retard. Sice tam píšou, že u kojení jen na žádost doktora, ale asi to bude menší zlo než ten Ibalgin. Zkus se na to pozeptat :wink:
14. bře 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už je to lepší holky, přesto si myslim, že tahle diskuze bude plodna i pro dalsi maminky :wink:
14. bře 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucinka vyslovene mi povedala doktorka len tie tri čo som napisala žiadne ine-teraz ale neviem či ospamox nema to iste zloženie akopenicilin :confused: mobina ,ale tramal je len od bolesti-nelieči zapal,čo ibalgin robi :wink:
14. bře 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek