• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

28. května 2017 
@berkana: Tak jsem panu doktorovi zmínila koleno i bolest zad a napsal mi zábaly i na kolena, dokonce i ultrazvuk kolen a plynové injekce(ty prý dost bolí,tak nevím,jestli mám být ráda :grinning: )
@sem Zahřívám :slight_smile: No,snad některou z nich potkám na procedurách, protože v Pawliku jsou fakt samý staroušci.
10. říj 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_o no vidíš, tak to máš dobré :slight_smile: no já injekce neměla,ale co řikaly holky, tak prej je to nepříjemný, že je to takovej tlak ale jen chvíli, no uvidíš. Jo prý je to víc nepříjemné, když mají nové bomby, že je větší tlak tak je to prý víc cejtit. S tím ultrazvukem to máš dobrý, to mi doktorka nenapsala, taky bych si o něj mohla říct tady, pač mě zase zlobilo ted před ms, tak uvidím :slight_smile:)
10. říj 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_o jéééé já myslím, že holky bydlí v Adleru. Zkusím ti pomoci :wink: zkus se s nimi spojit přes tohle, vypadají jako supr ženský tak snad se najdete a porozumíte si :slight_smile: a snad vás tam potkáme i já se sedmi

http://www.emimino.cz/diskuse/lazne-72414/strankovani/71/
10. říj 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_o ty plynovky tak jako štípnou,já měla ze začátku pocit,že jsou k ničemu,ale časem jsem názor změnila,šla bych do nich zas a hodně záleží,která sestra je píchá.

@berkana působení hormonů je mi známo,já měla též mega dávky po 350 jednotkách.
10. říj 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyholky no já mám o něco malinko víc :sweat_smile: 375 jednotek:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mi volali z pojišťovny. jedu do lázní. ještě nevím kdy, ale jedu :astonished:
Nevíte jak je to tam s internetem? Má nějaký hotel připojení wifi?
14. říj 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem moc děkuji za odkaz na emimino. Moc mi to pomohlo. Dokonce jsem zjistila že si s sebou můžu vzít pudlinu. ale asi jí stejně nechám doma. No ještě promyslím.
14. říj 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@socina wifi připojení jsou na hotelech většinou u recepcí. Na pokojích ne. No s pejskem záleží jestli je zvyklá být sama třeba přes celé dopoledne v bytě. Uvidíš. Jestli za tebou pojede přítel nebo manža tak jí může vzít s sebou aspon se na tebe podívat .-D
14. říj 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana : Byla jsem 5 dní v nemocnici tak ona zatim doma jen ležela a čučela na dveře. Nevím jak by to zvládla ty 3 týdny, nebo 4, ani nevím. Když nejsem doma a jsem v práci tak ona celej den leží a spinká
14. říj 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@socina tak to jo, jen nevím jak by to bylo s uklízečkama, to si tam kdyžtak zavolej nebo napiš, pač chodí dopoledne uklízet, tak aby neutekla nebo tak nějak.
15. říj 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: strašně moc jsem se smála. Představa jak naše čuba utíká :grinning: To by asi nastal konec světá. Běžící pes :grinning: Ona je hrozně líná :grinning:
Určitě tam zavolám a zjistim jak to je :grinning: Nad tou uklizečkou jsem taky přámýšlela, je pravda že naše Barunka když nejsem doma tak nereaguje na nikoho. Tchán za ní přijde až kposteli a ona jen zvedne hlavu a někdy ani to ne :grinning:
15. říj 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ona
15. říj 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak oficiálně schváleny lázně! 30.10.2011 odjez směr Franšikovy lázně
:grinning:

@socina krásný pejsek :wink:
17. říj 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@socina krásná fenka :slight_smile: a krásné jméno :grinning: stejně jako já :grinning:DDD tak uvidíš. Je pravda, že my jsme měli taky pudly a ti moc neutíkali a babička co měla tak taky neutíkali. No uvidíš:slight_smile:

@sem super :slight_smile: tak si to tam krásně užij :slight_smile:
17. říj 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunka nejede. Za Barunku bych musela zaplatit 8400. :frowning2:
Nevim jak to zvládnem :frowning2:
17. říj 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@socina to by bylo moc korunek, to si je raději nech pro sebe, užij si to tam a dopřej nějaké supr masáže apod. a Barunku předáš do péče rodině a bude tě s páníčkem navštěvovat :slight_smile:
18. říj 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jedu 23 :10 do františovek na 3.týdny a řeším zda li jet autem nebo vlakem nevite o nejakém rozumném parkovišti ? nechce se mi dávat 60 kč na den
18. říj 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonda14 já byla autem a parkovala jsem v ulici kousek nad lázeňskou zonou,v podstatě je to příjezdová ulice k lázeňským domům,je tam městský úřad,městská policie a parkování se tam neplatilo.Auto mě tam stálo celý měsíc,nic se mu nestalo a místo se tam skoro vždy našlo i po návratu z výletů.
18. říj 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky lázeńačky potřebuji radu, jak jste to dělali s přespáním manžílků???? Propašovali jste je na pokoj tajně nebo platily přistýlky? Byla jste některá v Belvederu????
18. říj 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonda14 ahojky, do kterého lázeňského domu jedeš? My se sedmi jedeme 30.10. do Belvederu :wink:
18. říj 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyholky -děkuji za odpověd :wink:
19. říj 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem to se potkáme
19. říj 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem -asi tam budu jedinej mladej kluk :wink: nápoveda 42 -184 blondák modré oči kus chlapa
19. říj 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonda14 no já po chlapech moc nekoukám, já mám oči jen pro manžela, ale myslím, že mezi tou skvadrou co tam podle recepční je tě s holkama (jedeme tam 8 členná banda ženských) uvidíme už na dálku :grinning: . Do jakého lázeňského domu tedy jedeš?
19. říj 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
do téhož hotelu :slight_smile:))))))))))))))))))
19. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem jesenius -beldever
19. říj 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude zajimavéééééé
19. říj 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonda14 no tak to bude hukot :grinning: :grinning: :grinning: . Tak OK tak nám to tam dopředu prošlápni, okoukni nejlepší podniky a 30.10. to vypukne :slight_smile:
19. říj 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jesenius je od Belvederu přes park,to budete mít kousek.Přeju vám krásné zážitky.
19. říj 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyholky -tak jsem kouknul přímo beldevre :slight_smile:
19. říj 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek