• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

25. července 2017 
@cuddle prosím Tě, řekni mi přesný termín od kdy do kdy jsi v lázních? Nevím totiž, jestli se do těch 28 dnech započítává také den nástupu nebo ne.
17. únor 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to vím..den nástupu se nepočítá.
17. únor 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a odjíždí se asi po snídani, že??
17. únor 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně dopis je doma.... :slight_smile:) hurááááááá :slight_smile:) budu teda na hotelu Goethe na dvoulůžaku se sprchou i wc a minibarem a telkou co víííc si přááát snad jen příjemnou a střelenou holčinu jako jsem jááá :grinning: ještě jsem se chtěla zeptat pojede někdo vlakem jako já? a jaké si dáme poznávaci znamenííí :wink: že jsme to my :grinning: já se tak těšíííííím ;)))
17. únor 2012 v 15:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara 29.1 - 26.2 jsou to proste 4 tydny prijela jsem v nedeli a v nedeli zase odjizdim
17. únor 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara vyklidit pokoj do 10 hodin
17. únor 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara první den, když přijedeš, tak se ubytuješ, najíš, odbydeš si přijímací návštěvu u sester a pak máš volno. Druhý den jdeš k dr, tam to proberete, napíše jaké procedury budeš mít, je dobré, pokud tě zlobí třeba krční páteř (jako mě :slight_smile: ) nebo záda či pod. to říct a oni ti daj doplňkovou proceduru k tomu vhodnou. Poslední procedury máš pak den před odjezdem, což jsou cca 2. Během posledního týdne také výstupní vyšetření u dr. Poslední den máš snídani, do těch 10 vyklidíš pokoj a je na tobě kdy odjedeš. Závěrečnou zprávu si vyzvedáváš při odjezdu, ale nechá se domluvit, že ti jí dají den předem a můžeš jet už ten den předem večer, některé to tak dělají. Tak hezky si užij lázně a naber tam hodně síly :slight_smile: Je to fakt báječný relax :slight_smile:
17. únor 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mátě někdo zkušenost s lázeňským domem Göthe??
17. únor 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara ne ale jedu tam... tak uvidíme ;) nástup mám 28.2.
17. únor 2012 v 15:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle
@berkana holky, děkuju za vyčerpávající info!! :slight_smile: Záda mám taky v prdeli :grinning: , tak si nechám předepsat nějaké cvíčo a masáže, jestli to bude možné..Berkana, a ty jsi byla na jakém lázeňském domě a kdy? Byla jsi spokojená?
17. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluniiickooo jé, tak mi sem pak hoď nějaké info prosím..vypadá to, že si předáme pokoj! :grinning: :wink:
17. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Goethe je na hlavní třídě,vím o holčině co tam byly ubytovaná,ale víc nic,ona chodila s jinou partou ven.
17. únor 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara já byla loni přelom června/července. Byla jsem na indenpendenci od Belvederu. Spokojená jsem byla, pokojík byl takový studentský :slight_smile: ale pro jednoho člověka pěkně veliký. Mě to teda stačilo. Já mám problémy s krční páteří, takže jsem měla masáže, parafín, a měkou fyzioterapii. Bylo to super :slight_smile: Cvičení asi budeš mít mojžíšovou, ale je to ve skupince, takže takové protahování :slight_smile: také dávají cvičení v bazéně, ale tam jsem nebyla, jelikož když jsem měla konečně na to jít, tak jsem dostala ms :slight_smile: Takže nevím, jaký to bylo.
17. únor 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana tak paráda..a zatím žádné vedlejší účinky z lázní jako např. těhotenství?? Necháváte to na přírodě nebo jsi podstoupila po lázních umělko??
17. únor 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já tam byla červenec-srpen 2011- po návratu jsem po týdnu otěhotněla:slight_smile:
17. únor 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara bydlela tam kamarádka- bydlení takové průměrné- koupelka pěkná, postel a nábytek takový historický:slight_smile: jídlo prý dost šidili- omezná snídaně (ne švédské stoly), já byla v Metropolu a oběd, večeře na Savoy- naprostý luxus, Metropol nádhernej- spokojenost a Savoy taky luxus- tam bydlet ale vyjde hooodně draze oproti Metropolu
17. únor 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maudn po týdnu těhu??? Tý jo, tak to je paráda!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Velké povzbuzení pro nás všechny.. :slight_smile: Jak dlouho jste se snažili, jestli se můžu zeptat??
Jinak na jídle moc nebazíruju, jsem spokojený, nenáročný host..pokud to nebude tedy úplně k nepozření. Spíš se těším na všechny ty procedury a masáže a tááááák. .-)))
17. únor 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara byla jsem tam po mimoděložním, které jsem měla září 2010- operovano listopad 2010, snažili jsme se asi od ledna. (takže asi 8 měsíců od druhého snažení) V lázních jsem měla 3 týdny zpoždění- ale testy negativní, po návratu jsem to asi za tři dny dostala a pak už ne:slight_smile:)
Přiznám se, že ten měsíc ve Fr. byl mým nejkrásnějším měsícem v životě, poznala jsem super lidičky, užívala jsem každý den, pohárky, kafíčka, vínečka, trsání, horké bahníčko:slight_smile:
17. únor 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maudn tak to je hezká zpráva... :slight_smile:
Na válení v bahně se těším nejvíc...a na masáže zad, nějak mě teď zlobí...a do Fitfora..a na vínečka..no prostě na všechno.. :wink: ty jsi měla 1-lůžko nebo 2-lůžko??
17. únor 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara dvojlůžku, se spolubydlící jsme si nesedli,ale konflikty jsme neměli,- a každej kdo tam byl mi potvrdil, že s člověkem na pokoji si tolik neuzil jako s "přespolními" :slight_smile: masáže jsem nedostala, všechno mi směřovali na pánev a prokrvení těla po operaci, ale závist na masáže ostatních samozřejmě byla- zašla jsem si na thajskou hodinku:slight_smile:
17. únor 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a s partičkou, se kterou jsme si sedli jsem v kontaktu do dneška- super lidičky. A milovala jsem růžové vínko, 10 dnů tam se mnou byl i manžel, takže jsme pařili pak v 5 lidech a nemělo to chybu:slight_smile:
17. únor 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluniiickooo ahojky, taky jedu vlakem...no a to poznávací znamení??? Modrý kůň přece :D :D :D
17. únor 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazu a odkud? budu vyjíždět 27.2. kolem 22h. takže cesta bude záhul :\ Takže si mám na záda našít modrého koníka nebo se každého mám ptát na koňa? :DDDD začínám se těšit víc a víííc ;)))
17. únor 2012 ve 21:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluniiickooo já vyjíždím až 28 z Uherského Hradiště :slight_smile: S tím koněm - já myslela, že na něm každá přijedeme :D :D :D ty se začínáš těšit??? já z toho mám takové smíšené pocity čím dál víc :/ no snad se tam ale poznáme a bude to tam fajne :slight_smile:
17. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazu neviiim jestli by to ten kuun podemnou vydrzel takovou dalku :D smisene? Mas strah? Mesic je dlouhy a zaroven kratky ... Neboj jestli ti bude ouzko tak ti zvednu naladu :slight_smile:)
18. únor 2012 ve 13:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupidu
@blazu
@luca77
@sluniiickooo
Ahoj holky, už jen 10dní a roztočíme to!!! Já už jsem si dala na ledničku seznam věcí, které nesmím zapomenout doma :wink:

Jo a aby jsme se tam našly, tak si můžeme dát ten první den "rande" :grinning: třeba 18hod u recepce, to už budeme mít po vstupní prohlídce. Co?????????
18. únor 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule21 @pupidu @blazu @Luca77 @sluniickoo Ahojky, nastupuji 28.2. do Belvederu, a jak to tady pročítám, tak jsem z vás jediná, kdo nemá parťačku, takže se ráda přidám v 18 hod. u recepce hotelu Dr. Adler. (pokud je myšleno toto místo). :wink:
18. únor 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , dobrý nápad s tím srazem :slight_smile:
19. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupidu
@blazu
@peggy12
@sluniiickooo
Ahoj holky, tak se na Vás budu těšit v 18hod u recepce hotelu Adler :slight_smile:
Naše heslo: Modrý koník :grinning:
19. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazu, @pupidu, @peggy12, @janule, včera jsem na to myslela, že bychom si mohly dat někde srazík... už se nám to kráááátiiii..... :slight_smile:))
19. únor 2012 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek