• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

21. října 2017 
@bara55 Baru a fakt se nechces zeptat ty doktorky jaky ma na to nazor? za zeptani nic nedas???
5. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 a nechces to zkusit prece jenom se te dr zeptat, za to nic nedas a aspon bys vedela jeji nazor... :wink:
5. led 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka myslis zeptat se dr Malickove??
5. led 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano tak tak
@bara55
5. led 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka no asi to zkusim....pisni mi na ni telefon a zavolam tam...tam asi musim mit i doporuceni z Caru vid...a musime tam jit oba stejne kdyz mne uz imuno delali??
5. led 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by ti rekla spis ona.napisu zitra,uz lezim
@bara55 dobrou B-)
5. led 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka ouki v pohode...tak papa a dobrou
5. led 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 Barunko mas to v IP, hodne stesti a ozvi se co ti rekla! Pája
6. led 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem si tak nejak prolitla tuto diskuzi (ne celou),jelikoz jsem se rozhodla jet do lazni,tak at jsem trochu v obraze.Zitra si jdu ke gyndr.pro navrh na lazne,tak snad mi je pojistovna schvali. RAda bych jela v dubnu do Fr.lazni. Nechystate se taky nektera?
7. led 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, trochu vam zavidim ze jedete :slight_smile: :slight_smile: ja se vratila 6. listopadu a porad vzpominam, ten mesic byla asi nejkrasnejsi dovolena v zivote - tolik vyletu, prochazek, srandy, plavani, kin, divadel a cteni asi uz nikdy behem jednoho mesice nezaziju.... Kynzvart, Loket, Karlovy Vary, SOOS... bylo toho tolik.... jela jsem tam sama a trochu se bála, ale byli tam skvely holky a uteklo to jako voda :slight_smile: Co se tyka imunologie, nas CAR nam delal nejakou zakladni, nabrali krev me i manzelovi (rikali ze chlapovi musi taky) a vyslo to OK, tak rikali ze specifictejsi rozbor je zbytecny, ale chteli tam i chlapa.... a v laznich jsem tri kila nabrala :slight_smile: sice clovek pravidelne ji, hybe se, ale taky si kazdou prochazku da teplou oplatku, kavicku s dortikem... :slight_smile:
10. led 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bara55 tak za fitko a solárka jsme si platili samy měli zdarma je tam jen opravdu masáže,parafíny,bazén,teda my ho měli jako v procedůře,ale jinak je tam parádní velkej krásnej a je i venkovní,ten se platí 120 na dvě hodky což je dobré myslím ,limfo a při masážích se hubne samo už za 14 dní a pokavat narazíš na nějakého šviháka lázenského:grinning: tak to pak hubneš o sto šest po návratu ale pozor rychle se zpět nabírá protože vše už nebudeš mít a hlavně pravidelnou stravu jak se známe kočky já to vše zas nabrala :grinning:
11. led 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka Tak jak je Pavli...pořád 2v1 ??? :grinning: :grinning:
15. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 jojo porad jenom k tem fotkam sem se furt nedostala pokusim se dneska
15. led 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka Pavli fotecky jsou super!!!!Dekuji ti za ne.Tys byla nekdy v lete ze jsou tak krasne slunecne fotecky vid?? A co mimisek??Jeste se netlaci ven?
20. led 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatim sem cela ale uz je to tyrani. Ja byla duben kveten mam taky i od mamky ta byla v zime kdybys chtela.
20. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka no a v jakym hotelu jste byli?? Mne by i zajimali třeba pokojíčky jak to tam asi tak vypadá ?? :confused:
21. led 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55
ja sem byla v Savoy
21. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, ja jedu do Fr. Lázní v neděli 10.2., budu tam do 3.3. Diagnoza: primarni sterilita...:( Budu teda bydlet na 1lůžkovým pokoji, aby za mnou mohl přijet na týden manžel a spát na přistýlce (prý to vyjde takto levněji). Nepojedete tam některá v tuto dobu? Že bychom se seznámily předem :slight_smile:?
4. únor 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jede někdo do lázeňského hotelu Belvedere od 3.3.2013-24.3.2103.Komplexní lázeňská léčba po infarktu.
9. únor 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
v nové lázeňské vyhlášce - http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2012-267
je u diagnozy sterilita i infarkt napsané, že základní délka pobytu je 21 dnů, ale existuje možnost prodloužení. Tak se na to můžete v lázních zeptat, jestli je to možné.
11. únor 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koncem února budu podávat žádost na lázně. Chtěla jsem se zeptat, jak to udělat, když potřebuju nástup až koncem května, protože manžel přednáší a máme malé dítě a chceme jet všichni s tím, že si manžel zaplatí pobyt?
13. únor 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to radši podejte žádost až v březnu - do lázní musíte nastoupit do tří měsíců od podání žádosti.
13. únor 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
loni jsem byla ve fratniskach - super pobyt :slight_smile: ale vysledky zatim neprinesl..... tak premyslim .... nevite da se jet s dg. primarni sterilita po roce znovu?
15. únor 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo by to jít - do lázní lze jet na tuto diagnozu maximálně dvakrát.
15. únor 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepojedete někdo do lázní? Já si v pátek přinesla domů zadanku na lazne, v pondělí s tím jdu na pojišťovnu a chtěla bych jet tak od půlky dubna...co vy?
24. únor 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laduli Ahoj, já nastupuji 25.5., dneska jim tam došlo moje schválení a dala jsem si taky Pawlik, Před 2 lety jsem byla v Adleru - 3 růže a taky bylo super. Teď jsem si dala něco lepšího, kdo ví,jestli ještě někdy lázně budou :slight_smile:. Nevíš, jaké tam jsou pokoje - mám objednaný jednolůžák - Ekonomy plus. Měj se tam báječně.
8. bře 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah361 Ahojky, já jsem byla v Pawliku loni v dubnu a byla jsem maximálně spokojená, hned bych jela zas! :slight_smile: Bydlela jsem v jednolůžkovém pokoji na Pawliku-Isis - levnější varianta, ale podle mě dostačující - vše propojené s hlavní budovou, Aquaparkem a Císařskými lázněmi... Za mě jedině doporučuju! :grinning:
8. bře 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová. Ale tento týden jsem se dozvěděla, že bych taky měla nárok na lázně. Jsem po dvou zamlklých těhotenstvích a jednom mimoděložním :frowning2: Takže zvažuji, že si vyberu Františkovy lázně. Hotel Pawlik je tedy fajn? Co byste ještě dalšího doporučili?
9. bře 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laduli já byla taky na jednolůžáku v depandanci od Adleru - ve 3 růžích, skromné, ale stejně je člověk pořád venku. Úplně jsem byla nadšená, sice jsem chtěla bydlet hned v přízemí, tak výhled nic moc - do dvorečku, kde byla jen udusaná zem, dookola beton. zídka - a bylo to jen asi půl m nad zemí, tak jsem měla v noci trošičku strach, nedokážu spát u zavřeného okna, ale to bylo jen první dny a pak jsem stejně byla tak unavená, že jsem odpadla a spala až do rána :slight_smile:. Je tam nádherně, moc se těším. Prosím tě, jak to tam bylo s papáním - byla tam holka, se kterou jsem ležela na opce a byla nadšená, ale o jídle jsme se nebavili - bereš si sama salátky a jsou i později? V Adleru vařili dobře, ale později už tam salát nebyl, prostě nedoplnili.
10. bře 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah361 Nó, tak co se týče jídla, hlady jsem teda rozhodně netrpěla - švédské stoly 3x denně a na výběr tolik dobrot, že člověk nevěděl, co ochutnat dřív (3 hlavní chody, zelenina, pečivo, zákusečky :slight_smile:), no co víc dodat... za měsíc jsem přibrala (jen) 2 kila!! :grinning:
10. bře 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek