Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

odvalilova25
3. únor 2017

@ewik84 me prislo uz rozhodnuti v mejlu i o hotelu nic sem nezarizovala volali me z centraly daly navrh a ja prijala

ewik84
3. únor 2017

@odvalilova25 A v jakem jsi hotelu? Jaky mas pokoj? Jak jsi spokojena? 🙂

odvalilova25
3. únor 2017

@ewik84 ja jsem v Royal spada pod Belveder mam dvouluzak a super nemuzu si stezovat a spokojena jsem super

ivulkaaaaa
3. únor 2017

@ewik84 wau, tak to je teda rychlost během jednoho dne? To čučím 😀 U mě to sice taky bylo docela rychlé a bylo by ještě rychlejší, kdyby obvoďačka chtěla a můj odborný doktor se nespletl v indikaci. Ale to se stane, jsme jen lidi. Minulé pondělí jsem vše u vzp pořešila a hned druhý den odsouhlašeno a už jsem měla i rezervaci v hotelu. Určitě si zavolej přímo do hotelu a zeptej se na volné kapacity a co chceš za pokoj. Ještě si počkáš na uvítací dopis z hotelu a pak už jedeeeeeš 🙂 Já už teď v neděli nastupuju do Dr. Adler a taky se neskutečně těším 🙂

ewik84
3. únor 2017

@ivulkaaaaa jojo, taky jsem se divila 😀 Volala jsem tam hned, ale uz bylo 14:57 a bylo mi receno, ze ty, co maji na starosti tam jsou jen do tri, tak at zavolam v pondeli. ROzhoduji je do jakeho hotelu 😀 Zvazuji Pawlik, Adler...a taky ted rychle resim obleceni s sebou 😀

ivulkaaaaa
3. únor 2017

@ewik84 Tak snad se ti to podaří hned v pondělí a bude někde místečko 😉 Chceš jet co nejdříve nebo to necháváš na později (březen, duben)? S čím tam pojedeš se léčit? To já oblečení budu řešit zítra při balení a už teď si říkám, kam to všechno dám 😀

ewik84
4. únor 2017

@ivulkaaaaa snazime se 7 let. 2 nevydarena IVF, 1 nevydarene UIU, nespocet podpor leku na ovulaci. Cyklus prakticky jen po vyvolavacce. Takze v papirech mam primarni sterilitu a pak jeste neco na srovnani cyklu 🙂 Chci jen hned...jak to pujde 😀 V dubnu bych uz zase potrebovala byt doma. Tak doufam ze to stihnu 😀

ivulkaaaaa
7. únor 2017

@ewik84 ahojky, tak už jsem v lázních od neděle a v hotelu Adler a jsem naprosto spokojená, většina procedur krom plynových (na ty se dochází i z Pawliku) a cvičení, je v hotelu. Jídlo zatím dobré, pokoj taky. Seznámila jsem se tu se spousty nových lidiček, takže paráda 🙂

lenusaak
7. únor 2017

@ivulkaaaaa ja byla v roce 2011 tez v Adleru, ale procedury tam jsem mela jen masaze, parafin. Jinak jsem na bahno, slapaci bazenky, plyn, a takovou tu lecivou vodu co bublala do spodku 😀 Dochazela jinam. Jak ja na to vzpominam ❤️

ivulkaaaaa
8. únor 2017

@lenusaak tak na slatinné zábaly, veškeré koupele a šlapátka nemusím nikam, je to přímo v hotelu 🙂 a pomohly ti lázně, změnilo se něco od té doby?

lenusaak
8. únor 2017

@ivulkaaaaa tak to se to tam změnilo 😊 u mě to možná pomohlo, ale tenkrat jsem prodělala velkou gyn.operaci a spis me tam poslali na zregenerovani a aby minimalizovali dopad téhle operace na všechno, ale uz tenkrat se na 90% vedelo ze budu muset jit na IVF. A šla jsem, ale určite to pomohlo v rekonvalescenci

ivulkaaaaa
27. únor 2017

@ewik84 ahojky tak jak ti to dopadlo s těmi lázněmi? kdy jedeš? já jsem v lázních už 4. týden a už je toho na mě moc, hlavně mi odjely holky, se kterými jsem tu byla 3 týdny. Já jsem tu do neděle a jedu domů 🙂

ewik84
27. únor 2017

@ivulkaaaaa už tu týden jsem. Ještě další 2 mě čekají. Zítra mi odjíždí manžel, tak se začnu rozhlížet i vic kolem sebe 😀

ewik84
27. únor 2017

@ivulkaaaaa U stolu nás teda posadili k důchodcům. Ale je možné, že jsme se dneska viděly na józe. Já jsem ta baculina, co dneska přiběhla pozdě a lektorka mě soupla až dopředu vedle ni . Jsem taky v Adleru. Pokoj 129. Zrovna se chystám jít ven s holema na rychlo chůzi.

ivulkaaaaa
6. bře 2017

@ewik84 ahojky, tak to asi vím, která si byla, já byla na joze zrovna, jak tam jednu dopředu lektorka dala a byla jsem v první řadě u okna, taková tmavovláska. No kdybych to tušila, tak tě oslovím. Já poslední týden už bydlela jinde, ale na procedury a jídlo chodila do adleru. Jak se ti tam pořád líbí? Mě se líbilo moc 🙂

ewik84
6. bře 2017

@ivulkaaaaa líbí se mi moc.m tolik času jen a jen na sebe. Zacala jse pravidelne chodit 10 km rychlo chůzí s holema a plavat. V patek jsem si udělala osobní rekord v plavání (60 bazenu), který jsem dnes chtěla překonat, ale od rána mi není dobře, takže lezim. Asi mě chytla nějaká viróza.

nudlicka
11. bře 2017

@vilusa Ahojky, já jsem odnesla papíry na pojišťovnu a čekám na schválení, prý na to mají 30.dní, to by možná tak vyšlo, těžko, ale říci. Jedu také po prvé, tak též někoho hledám🙂Kamarádka tam byla a šíleně se jí tam líbilo, byla ubytovaná v hotelu Pawlik.

ivulkaaaaa
14. bře 2017

@ewik84 tak to je fajn, že se ti tam líbilo. To si teda dobrá, že si dala tolik bazénů, já to nijak nepřeháněla, dala jsem si pokaždé tak 10 až 15 bazénů a stačilo bohatě 🙂 No ty virozy jsou asi všude teďka, řádí to neskutečně.

@nudlicka to je divné, mě to schválili hned a na žádných 30 dní jsem čekat nemusela, jela jsem po schválení za týden do lázní a vyšlo mě to krásně. V Pawliku je všechno komplet, krom plynových lázní, to se dochází, ale zase je to tam dražší a zbytečný luxus. Já se právě ráda procházela těmi jejich parky, které jak už je jaro, tak jsou nádherné, hlavně ty jejich stromy a příroda kolem, paráda.

janap777
14. bře 2017

Ahoj holky, 8. května a já v půlce června nebudete tam některá?

janap777
14. bře 2017

Mám volný poukaz na 1000,- Kč slevu pro prvolázeňačky. Tak můžu poskytnout. Já už nemohu využít 😉

nudlicka
15. bře 2017

@ivulkaaaaa Ahojky, prosím a v jakém jsi byla hotelu? Uvidím za jak dlouho se pojišťovna ozve a jestli mi to schválí. U jaké jsi pojišťovny?

janap777
16. bře 2017

@nudlicka mě to pojišťovna schválila do 14 dnů. Jsem u ozp

ivulkaaaaa
16. bře 2017

@nudlicka byla jsem v hotelu Dr. Adler a rezervovala jsem si to vše sama přímo v hotelu, který jsem měla dopředu vybraný. Pokud mají volno, tak ti to rezervují a pokud ne, tak ti nabídnou alternativu vedlejších hotelu, které pod ně spadá (Belvedere, Royal a Radbuza). Jsem u VZP a schválení do týdne a odjezd také za týden.

nudlicka
20. bře 2017

Ahoj holky, prosím máte dobré zkušenosti s hotelem Dr. Adler? Váhám mezi ním a hotel Pawlik, ale na něj moc dobré recenze nejsou, prý je to taková "továrna" a přednost mají němci.

janap777
20. bře 2017

Za mě určite Adler. Je to menší rodinný hotel, hodně Čechů a mladsich ročníku. Je zaměřen hodně na gyndu.

nudlicka
20. bře 2017

@janap777 Ještě mám dotaz, veškeré procedury jsou v hotelu, nebo docházíš na nějaké mimo hotel, doplatek jsi měla kolik, prosím? Omlouvám se, za všetečné otázky, ale jedu poprvé🙂 Jaký byl efekt lázní? Povedlo se?

1miska
20. bře 2017

@nudlicka ja byla v adleru a super, bylo nas tam hodne mladych holek, krasny pokoj... super

nudlicka
20. bře 2017

@1miska Super, děkuji za odpověď, uvidíme, co pojišťovna😉

janap777
20. bře 2017

@nudlicka u me se zatím nedaří, ale zrovna se narodili 4 mimca kamarád kam. Doplatek cca 7 tis. Záleží na typu ubytování. Jinak většina na Adleru, maji vlastni balneo

tortojs
20. bře 2017

@nudlicka mě lázně pomohli. Doplácela jsem 4 tisíce za pokoj s vlastním sociálním v Adleru. Pryč jsem chodila jen na cvičení a plyn. Jinak vše v hotelu. Na pokoji jsem měla super holčinu se kterou jsme stále v kontaktu přesto že jsme každá z jiné strany republiky 🙂