Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

nimea
30. črc 2019

Ahoj, jak dlouho jste čekaly na termín? Mě zatím řekli že musí počkat až jim přijdou papíry z pojišťovny a prý teď mají úplně plno a musí otevřít další hotel. Ideálně bych chtěla jednolůžkový pokoj ale asi to nebude úplně reálné...

kuzle39
30. črc 2019

@nimea Ahoj. Můžeš si obvolat jednotlive hotely sama a zjistit přímo u nich, jaké mají volné kapacity. Ovšem jak rychle pošle papíry pojišťovna a jiná věc. Te moji to trvalo cca 1 týden. A pak cca týden než vše upravují v lázních.

nimea
2. srp 2019

@kuzle39 Díky za tip. Už mám rezervovaný jednolůžák v Adleru od 18/8, teď už jen vymyslet co všechno zabalit.

lota35
7. srp 2019

Holky nemáte někdo poukaz na slevu do hotelu Luisa? Nástup mám 15.9. Děkuji

jalusa
24. srp 2019

ahoj najde se tu nekdo kdo pojede kolem 27.10.?

jalusa
24. srp 2019

ahoj najde se tu nekdo kdo pojede kolem 27.10.?

stafi
13. zář 2019

Ahoj, nebudete tam někdo od 13.10? A poprosím pokud ještě máte moc by se mi hodil kupon na slevu do hotelu Adler nebo Radbuza. Děkuji moc 🙂

zdencca
13. zář 2019

@nimea tam je to super i sestřičky hodné

jalusa
14. zář 2019

@staf ja tam budu az od 27.10.

kacak87
19. zář 2019

Máte prosím některá slevový kupon do hotelu Adler? Děkuji 😉

jalusa
19. zář 2019

@kacak87 taky sháním už delší dobu ale zatím ani nikdo nic...

jalusa
20. zář 2019

Měla bych pár dotazů k těm co byly v dr. Adler, jak je to když by dojela návštěva, s hlášením a přistýlkou, jaká je cena a co od vzhledu přistýlky očekávat nebo je lepší spát spolu na jedné posteli? a jak se to s výběrem jídla pro návštěvu, jak dlouho předem se musí objednat třeba večeře na den příjezdu. Díky moc za odpovědi

kacak87
21. zář 2019

@jalusa muzes slevovy poukaz vyuzit pozdeji, kdyz uz si udelala rezervaci?

jalusa
21. zář 2019

@kacak87 to nějak netuším, já už mám aj všechno zaplacené.. Ale snad jo

zdencca
21. zář 2019

@jalusa většinou sou přistýlky a jídlo se vybírá cca dva dny dopředu jak oběd tak večeře, ale to ti ukážou první den.Jinak Adler dobrá volba 😀 jen je to drahé myslím že návštěva noc 1800,-bez jídla, Spíš bych doporučila poblíž někde penzion vyjde levněji.

zuzekk
22. zář 2019

@jalusa záleží na typu pokoje - na dvouluzaku pristylka asi ani nejde, jednoluzaky se liší cenou a velikostí. Větší jednoluzak ma rovnou větší postel, kam se krátkodobě dva vejdou. V tom malém je to dost na knop, v 1 posteli se vyspí jen hodně zamilovaní😉
Manzel měl takový střední pokoj s 90posteli, tak jednu noc jsme zvladli. Snídani normálně měl a oběd, večeři jsme si dali napůl, vedoucí jídelny nám to navrhla. Spolubydlící přítel měl penzion poblíž, spali a jedli tam. Kamarádky přítel bydlel u ní na pokoji na tajňačku, schválila jim to uklízečka (a ta je nejdůležitější🙂). Jiné kamarádky milenec měl pronajmuty pokoj za pár korun u někoho v domku. Na jídlo si všechno domluvis v jídelně.

jalusa
22. zář 2019

tak pokoj budu mit jednoluzak komfort, coz je ten vetsi, manzel rekl ze at nevymslim nic jineho ze bud pristylku nebo bude na zemi, me totiz jeste napadlo coiz ale asi neni realne se na recpci domluvit kdyby meli treba ten komfort volny ze bych se ten tyden posledni prestehovala na kofort dvojluzak a za manzela ten treba cca tyden doplatila, ale to asi ani nejde a manzel tpo rovnou zavrhl... praveze jeste nevim na jak dlouho prijede, chtel prijet na posledni vikend ze se mnou odjedee potom rovnou dom, a ja ho premlouvam at prijede na del aj kolegyne me to rikala at jede na dyl a udelame si pekny pobyt ze to potrebuje. navic on je ten typ by se na takove misto nikdy uz nepodival....

zdencca
22. zář 2019

@jalusa holky se taky stěhovali během pobytu.Na komfortu sem byla já, ale dle mě dva se nespite na jedne posteli a přistýlka bude těsná moc místa tam nebylo, co sem.koukala na pokoje sou tak skoro stejne.jen ten komfort má balkon a to bylo utrpení byla sem tam v zimě a nešlo zavřít netěšilo zima , a nakonec údržbář řekl neotvírat balkon😬

jalusa
23. zář 2019

@zdencca ano občas čtu o stěhování, ale myslíš, že v tomto případě by to šlo? a jen doplatit třeba na těch pár nocí? protože jestli je cena za tu přistýlku 1800,- tak na týden by to vyšlo skoro jako doplácela za normální komfort 🤐😵

zdencca
23. zář 2019

@jalusa je to fakt dráhy bohužel, občas sou i naky týdenní akce ale levné určitě ne Zavolej přímo na hotel a poptej se dopředu na chlap A jestliže můžu poradit dopředu si zamluve router je placený.Ja co byla na pokoji tak sem neměla šanci chytít od někoho WiFi.Ale třeba v druhém patře tam se holkám povedlo na pojit.Ja to tam řešila dokonce se pohádala 😂 že začátku sem potřebovala pracovat na notasu a do hobby baru se mi nechtělo.Az sem řekla že jdu za ředitelem tak na jednou to šlo 😂.Jinak do teď sem v kontaktu s recepčním , navštěvujem se,😀

jalusa
23. zář 2019

to jo kdybych ho nenahlásila že ho na pokoji budu mít a domluvila se třeba jenom s pokojskou, kvůli třeba dece a polštáři navíc. případně jenom na recepci nahlásila že chci přikoupit třeba obědy a večeře, nebude z toho třeba nějaký problém? Co se týče internetu tak já mám služební telefon s 6 GB daty/měsíc. a můj mobil mi umožňuje dělat něco jako router, předpokládám že já tam pracovat nebudu :D maximálně hubou po telefonu :D přinejhorším mam tablet na simku a předplacený internet alle myslím že sslužební mobli mi bude stačit :D

zdencca
23. zář 2019

@jalusa jestli ho tam chceš mít na černo tak nehlásit jídlo to je podezřelé.Da se najíst třeba v Gruzii či v restauraci mimo třídu hlavní vaří ntam dobře za super ceny.Ani pokojské bych to neříkala máš tam cedulku neukkizet , nerušit, tak bych ji dala na dveře když ho tam budeš mít.Jestli se jedná jen na víkend bez procedur..Jinak ty dvě noci se vyspite pod jednou peřinou nebo si vezme spacák, ale můžeš požádat že to je zima o larisu😀.Jinak v deset hodin se zamyká hlavní vchod takže když by stě v noci někam šli musíte zvonit, většinou problém nebyl jen jednou naky dedula dělal problémy ať se prokazeme dokladama😂 tak říct nemám je u sebe 😂

jalusa
23. zář 2019

@zdencca no právě bychom chtěli když to vyjde aby dojel třeba už v úterý a v neděli se mnou odjel, procedury no chtěla bych pro něho aspoň nějaké masáže, on je skromný říkal že buď přistýlka nebo zem... a Když bych si ten poslední týden nenahlásila obědy a večeře nebude jim to divné? A nebude pokojské třeba divné že ta cedulka je tam třeba 5 dní ráno v kuse? Co se týče pozdních příchodů to si myslím že nehrozí.

zdencca
23. zář 2019

@jalusa ty jídlo musíš mít, si pamatují když sem chtěla zrušit oběd tak to nešlo jen sem řekla ať semnou nepočítají že se najím jinde.Ale když bude chodít i na procedury, tak to na černo bych nedala a na to těch pět dní.Chodis pořád přes recepci jak na oběd balneo.Teda na balneo se dá jít i z hotelu .Ale pět dní je už dost neřeknu jednu či dvě noci bez jídla a procedur.

jalusa
Autor odpověď smazal
Zobraz
jalusa
23. zář 2019

@zdencca Tak jsem volala do hotelu a nabídli mi 2 týdny jednoluzko a zbytek dvojluzko, že si mám vybrat jestli jen ubytování nebo i bonus s procedurama :D tak uvidíme na co si uhájím :D

jalusa
23. zář 2019

@zdencca a ještě takový dotaz, kam zavolat když v tu neděli kdy bych měla přijet je do 13.30 hod. oběd a já nestihnu do té doby dojet páč jedu přes celou republiku, hlásí se to někde?

lota35
23. zář 2019

@jalusa nehlásí se nic, taky jsem jela celý den a kvůli zpoždění vlaků jsem od 5:00 cestovala do 18:00...tak jsem stihla večeři, ubytovat se a navštívit sestru, která mi vypsala procedury na pondělí 😉

jalusa
23. zář 2019

Děkuji 🙂

zdencca
23. zář 2019

@jalusa to nevadí, jestli jedeš pendolinem tak oběd stihneš 😀