Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

katrin32
16. led 2010

Ahoj, to máš pravdu, už jsem si ta ty leta zvykla na komfort, tak přemýšlím, že sebou vezmu deku a nějakou karimatku 😀 JInak už mám to připojení vodafone, tak jsem zvědavá jak tam bude fachčit, ozvu se zítra, jestli se tam připojím. Jsem ráda, má prý sněžit, tak po večerch aspoň bude zábava. Doufám, že pak nebude problém ho vrátit.

katrin32
17. led 2010

Ahoj holky, tak vyjíždím do lázní, mám ideální počasí na cestu 😎 tak snad dojedu.

katrin32
17. led 2010

Ahoj holky, tak zdravím z Adlera. Je tu sněhu jako na horách 😀 Musím se aklimatizovat, je to trochu šok, ta změna 😉 Už jsem řešila nějaké nedostatky na pokoji, třeba, že mi blbně těsní okno, tak snad do rána nezmrznu 😀 Oprava dorazí zítra.

zulik
17. led 2010

Ahoj Katrin, pozdrav do FL. Když by Ti byla zima, řekni si o deku, nebo když budeš potřebovat třeba ještě druhý polštář, všechno se dalo vyřešit. V Belvederu půjčili i radiátorek, když někomu byla zima. Jinak v Praze chumelí a chumelí 😖

katrin32
17. led 2010

No snad ten radiátorek potřebovat nebudu, ale nevím jak v belvederu, ale tady v pokoji je slyšet každý...., slovo 😀 Měla jsem si vzít věci na lyžování a boby z dětských let, no upřímně je tady tak trochu mrtvo, no tak se uvidí
Tady taky chumelí a chumelí...

vysocanka
17. led 2010

Katrin, neboj, najdes si nejakou partu a bude dobre, ale je fakt ze o vice zabavy se tam asi dá postarat kdyz je pekne, my jezdili furt na kola, pak na prochazky k jezeru Amerika.. ale moje mamka tam pred lety byla nekdy v unoru, to bylo snehu až až, ale když natrefíš na nějakou super holku nebo paní - ja si nasla skvělou kamaradku paní Helenku co měla už i vnoučátka.. tak ti bude hej. 😉

zulik
17. led 2010

Já myslím, že se to rozjede, neděle je vždy taková "mrtvá". Až se rozkoukáš, rozjede se to, neboj. Zítra máš vstupní prohlídku? To Ti napísou procedúry a už třeba zítra na nějaký půjdeš.

zulik
17. led 2010

Zajdi si zítra hned do knihovny, za 30 Kč s registrace si tam můžeš půjčit co chceš a jít tam třeba za týden zase.Mají tam i časopisy, nové si můžeš přečíst ale jen tam.

vysocanka
17. led 2010

já bych jela hnedddddddddddddddd. 🙂)))

zulik
17. led 2010

Taky se mi zalíbil lázeňský život 😉 Ideální by bylo půl roku dělat a pak tak na 14 dnů do lázní 😀

vysocanka
17. led 2010

jé to by bylo naprosto ideální... 🙂)))) 😎

vysocanka
17. led 2010

já jsem tam byla duben květen ale žiju z toho do dneška 🙂

zulik
17. led 2010

Samozřejmě na komplexní 😀

vysocanka
17. led 2010

no tak to je jasná věc 😉 kdy jsi tam byla Zuli?

zulik
17. led 2010

Od 10.11. do 8.12.09, takže je to krátká doba, co jsem doma.

vysocanka
17. led 2010

jo takový predvánoční pobyt.. to musela bejt paráda 🙂

katrin32
17. led 2010

zítra mám vstupní prohlídku u dr. Albla, nevíte jaký je? a na co nemám zapomenout se případně zeptat, nebo na procedury? dík

zulik
17. led 2010

Byly tam některé holky až do 20.12. ale to už fakt muselo být mrtvo. Já tam byla na rozsvícení vánočního stromečku a 2 adventní neděle a to ještě nějaký program byl ale postupně se to tam vylidňovalo. Až na pár dnů v prosinci bylo ale hezké počasí-na tohle období. Sluníčkovo, dalo se chodit na procházky.

vysocanka
17. led 2010

k tomu chodila moje kamaradka, ja jsem mela toho druhého dr. KOZMU (doufam,ze jsem mu nepopletla jméno) ja jsem z nej mela super pocit, tak jako z žádného jiného lékaře. vše mi vysvětlil, ukázal.

zulik
17. led 2010

Procedury Ti navrhne sám, hlavně řekni případné alergie a první týden sleduj, co Ti případně vadí. Snaž se ten první týden moc na sebe nenabírat třeba tělocvik, kdyby Tě třeba bolelo břicho, ať se ví, z čeho.Na kontrolní prohlídce to pak nahlaš.

vysocanka
17. led 2010

ja jsem tam byla na čarodky a na svátky 1.5. a 8.5. takze byl ohnostroj,take prvomajovy pruvod, pak jsme chodily obcas na nejaky ten koncertik do Císařských lázní, taky v aquaforu to bylo fajn.

zulik
17. led 2010

Já chodila taky ke Kozmovi.

vysocanka
17. led 2010

ja sama za sebe muzu rict, ze jsem z tech procedur byla dost vyrizena... a to cely prvni tyden. nez jsem nasla co kde je - je to celkem dost lítacka.. po FL

katrin32
17. led 2010

vysočanka, a v jakém hotelu jsi bydlela?

vysocanka
17. led 2010

Zuli a taky jsi byla spokojená??

vysocanka
17. led 2010

já jsem bydlela holky v hotelu Savoy, docela jsem doplacela dost, ale ono nikde tenkrat nebylo misto a ja chtela jet co nejdrive, protoze jsem se tady na konikovi domlouvala s par holkama.....

zulik
17. led 2010

Byla jsem spokojená.

len
17. led 2010

Holky, z Kozmy jsem taky byla nadšená 🙂 Ten je v Belvederu, ale posílají k němu občas i holky z hotelů bez gynekologa, jako třeba z Pawliku a koukám, že i ze Savoye...

katrin32
17. led 2010

jeli jste na nějaký výlet do německa?

vysocanka
17. led 2010

my jsme byli v Chebu na cirkusu protoze tam byla jedna mamina s holcickou malou Natálkou, tak jsme si to tam prosli ale v Německu jsme nebyli... ale ve FL bylo dost oplzlejch němců.. 🙂