Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

katrin32
17. led 2010

znáte toho dr.Albla?

vysocanka
17. led 2010

já jen podle doslechu, holky si ho taky moc chválily

len
17. led 2010

Tam toho bylo tolik co dělat, že jsme se do Německa ani nedostali 😀
Jo a k tomu Alblovi chodila, tuším, Elana... Nechci mluvit za ni, ale získala jsem takový dojem, že byl hodný, ale občas trochu mimo.

vysocanka
17. led 2010

já znám Bubisek, ta k nemu taky chodila, zeptej se ji v IP

chiguita
18. led 2010

Ahoj děvčata.
Prosím,jaký hotel si mám vybrat,abych moc nedoplácela?Chtěla bych mít WC+sprchu na pokoji.
Nepožaduji jednolůžkový ale docela mi vadí manželská postel u dvoulůžkového pokoje.
Našla jsem Adlera II 2 lůžka-wc+sprcha že jsou za 2100,- to vychází na poplatek 60/den + lázenský poplatek.

14.1 jsem si podala žádost na pojištovnu s nejbližším termínem,tak snad mi lázně schválí.
Zatím scháním informace,abych nebyla ubytovaná v ubytovně 🙂 ale šetřím na IVF jako samoplátce,takže si moc vyskakovat nemůžu.
Budu ráda za každou radu.
Můžu se k Vám přidat? Ani jsem se nezeptala a lezu Vám sem,omlouvám se 🙂

zulik
18. led 2010

Chiquito, já být Tebou, tak si zavolám na Informační telefonní linku FL 359 604 504. Tam Ti poradí podle Tvé požadované ceny a i dopředu zamluví pokoj, jen jim pak musíš dát vědět, kdyby Ti to pojišťovna neschválila.
Co vím, tak např v Belvederu za dvoulúžák dopláceli přes 4500,-, viděla jsem, že měli dvě válendy. Ta lázeňské domy mívají poblíž nějaké levnější ubytovací budovy ale cenově neví, fakt nejlíp si tam zavolat. Já to tak taky udělala.

bastet
18. led 2010

Ahojky, také jsem byla v Adleru v Radbuze a byly tam manželské postele, ale během chvilky jsme je odtáhly a mezi ně daly noční stolky a měly jsme soukromá lůžka. Je to asi pro případ, že jedou i manželé. Měla jsem koupelnu i WC na pokoji a doplácela jsem celkem 4200 Kč. 60 Kč na den Julínkovského, 15 Kč na den lázeňský poplatek a 90 Kč na den tzv. nadstandard. Na Radbuze bylo soukromí, svůj klíč od vchodu, takže žádné zvonění na recepci apod.
Každá měla velkou skříň a v ní ještě malý trezůrek na peněženku, doklady, foťák apod. Noťas jsme měly normál na stole na pokoji a v pohodě.
Dr. Albl je starší, ale moc příjemný pán. Vždy mi vyšel vstříc a problém jsem fakt neměla.

bastet
18. led 2010

Oprava: doplatek za pokoj byl 80Kč na den, takže jsem doplácela 4340Kč .

katrin32
18. led 2010

Ahoj, já sem na Adleru, jsem tu spokojená, pokoj dobrý, jídlo taky a sešel se tu fajn kolektiv

len
18. led 2010

Chiguita, já se obávám, že za ten doplatek 2100 (absolutní minimum, v tom je 60 regulační a 15 lázeňský poplatek) je to opravdu na pokoj typu ubytovna 😒 Být tebou, zkusím toho Adlera nebo Belveder ve standardu, je to sice o něco dražší, ale aspoň rozumné ubytování. Moc vzpomínám na paní, která taky chtěla to nejlevnější, a pak naříkala, že kdyby věděla, že za příplatek 2000 je takový rozdíl, neváhala by ani chvilku 😒
Ale jak radí Zulik, zkus tam zavolat 😉 Na tom netu opravdu něco takového mají, ale já bych se toho popravdě bála 😉

elana
18. led 2010

Chiguita, přidávám další hlas k tomu, co psala Zulik a Len...chápu, že s penězma to je těžký, ale něco jinýho je uskrovnit se na dva dny a něco jinýho je měsíc, ono se to nezdá, ale doba je to dlouhá a zvlášť, když není teď zrovna nějaký velký vyžití, tak toho času na pokoji strávíš docela dost 😒

Určitě neni nutný "vyhazovat" za jednolůžák, ale zrovna v té kvalitě ubytování bych radila neslevovat...

katrin32
18. led 2010

taky se přikláním, radši jsem si připlatila a mám svůj pokojíček, jako klícku a je tu všechno, telka, lednička, koupelna, prostě paráda, na měsíc je to tak byteček

elana
18. led 2010

Kat a co připojení...dobrý?

A už jsi byla u dr. Albla?

chiguita
18. led 2010

Ahoj Katrin,
a ty ted v Adleru platíš kolik a jaký máš pokoj? S tím klíčem to je také dobrá informace,díky.
Bastet,s tou možností rozložit postele jsi mi udělala radost.Mě se to v Adleru líbí,aspon podle fotek a i ta lokalita u parku je příjemná,teda jsestli se jedná o ten stejný Adler 🙂
Já byla na víkendu v dubnu v soukromném penzionu s kamarádkou a do Montti jsem šla na lávové kameny,které ted budu chtít také využít.
O Monttti tu psala jedna holčina,myslím že teprve bude mít nástup do lázní.
Ty pokoje bez doplatku,to jsou asi fakt ubytovny,že?Sice nejsem moc náročná,ale měsíc bych si chtěla odpočinout a néé se stresovat čekáním na volnou koupelnu,WC a podobně.

Katrin tak at si spokojená a užívej si to!
Nejede někdo začátkem února?

katrin32
18. led 2010

připojení super, albl ušel, bylo to rychlí, moc se ani neptal, byla jsem tam hned ráno a evidentně ještě spal 😀

chiguita
18. led 2010

Ahoj Katrin,
a ty ted v Adleru platíš kolik a jaký máš pokoj? S tím klíčem to je také dobrá informace,díky.
Bastet,s tou možností rozložit postele jsi mi udělala radost.Mě se to v Adleru líbí,aspon podle fotek a i ta lokalita u parku je příjemná,teda jsestli se jedná o ten stejný Adler 🙂
Já byla na víkendu v dubnu v soukromném penzionu s kamarádkou a do Montti jsem šla na lávové kameny,které ted budu chtít také využít.
O Monttti tu psala jedna holčina,myslím že teprve bude mít nástup do lázní.
Ty pokoje bez doplatku,to jsou asi fakt ubytovny,že?Sice nejsem moc náročná,ale měsíc bych si chtěla odpočinout a néé se stresovat čekáním na volnou koupelnu,WC a podobně.

Katrin tak at si spokojená a užívej si to!
Nejede někdo začátkem února?
Tak zatím pa.

katrin32
18. led 2010

já mám jednolůžák, platila jsem celkem 7700 ale pokud chceš dvoj, tak taky není problém

elana
18. led 2010

Kat, on vypadá ospale i odpoledne😀...ale je hodnej a jemnej, zbytečně to neprotahuje, ale s rozpisem si dá docela práci, to zas nežeby to odflákl. Co máš za procedury a kdy začínáš? A máš nějaký "lidský" rozvrh nebo jak já😀, každý den od 7:30 nejpozději a v sobotu jsem to jednou měla už od 7:00 (dokonce ve Slatinných, přes ten černý park, naštěstí jsem to promenstruovala😀😀)

Chiguito, já právě v Radbuze taky měla tu manželskou postel, ale jak tu někdo psal, nejsou spojené, stačilo je prohodit s nočními stolky a byly jsme metr od sebe.

zulik
18. led 2010

Legrace je, jak to čtu, že vždy, když někam přijedeme s manželem, tak tam jsou 2 lůžka extra a manžel je zase tahá k sobě 😀 Fakr si ani nepamatuji, kde byla manželská postel. Jo, vlastně jo, když jsem byla v Martine v SK v hoteli Turiec a spala jsem s podřízenou na manželské posteli 😀

len
18. led 2010

No, tak to my zase kdykoli jedeme do Británie, tak tam nejen že jsou v BaB manželské postele, ale mají i společnou deku, takže "rozdělitelné" postele se dvěma dekami jsou vlastně výhra, ne? 😀

elana
18. led 2010

No mně to fakt přijde trošku úlet od Radbuzy (nevím jak na Adleru, ale asi teda taky), protože jestliže jsou to domy zařízené primárně na gynekologické potíže, tak je manželská postel sice chvályhodná..na druhou stranu, sexovat se v lázních stejně nesmí (nemělo by)...tak to nějak ztrácí smysl😀

Furt mám dojem, že 8 z 10 ti přišedších si tu postel musí oddělit, než naopak 🤐

zulik
18. led 2010

Tak pod jednou dekou je to fakt blbý, to bych asi ostrouhala 😀 Už tak si někdy MM hodí svoji pod koleno a moji si tahá na záda

len
18. led 2010

Sexovat se prý může s kondomem 😀

elana
18. led 2010

Aha, tak to jsme prokaučovali😀

zulik
18. led 2010

Já se taky ptala, jestli se smí a bylo mi řečeno, že první týden raději ne ale zakázat mi to nemůže 😅

len
18. led 2010

Prej tam nějak jde o to, aby to sperma nenarušilo citlivou rovnováhu navozenou všemi těmi léčivými přírodními prostředky, či tak něco 😀

len
18. led 2010

Jinak mu tohle zakázat, tak tam manžela asi každej víkend nemám 😀

elana
18. led 2010

Tak to já se nechala celý měsíc oblažovat jen obřím bahenním tamponem 🤐 😀

zulik
18. led 2010

Vidíš ,Elano a přežila jsi...a psychickou újmu si snad neutrpěla 😀

elana
18. led 2010

Zuli, to né😀 to fakt ne. Ani fyzickou 😝