Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

chiguita
22. led 2010

Jojo,odtud ta přezdívka 😀
Prosím tě,jaké cvičení jsis ala napsat? Já také cvičím Mojžu sama od roku 07,takže bych se ráda naučila i něco nového.Ale abych se mohla tomu věnovat i doma,a donaučit se všechny cviky.

Také si ráda přispím 😀
manža říká,tam budeš mít vojnu 😀 a třeba néé 🙂

len
22. led 2010

Ještě je tam normální gynekologické cvičení, což mi přišlo fajn, protože to bylo pokaždé úplně jiné. Cvičilo se s velkýma míčema, jindy s takovýma těma malýma míčkama, někdy jen posilování... Takový různorodý. Kdežto na tu Mojžu tam naklusal(a) cvičitel(ka) a jelo se těch 10 klasických cviků, přičemž za 20 minut se každý zopakoval tak 3-4x, takže nic 😒 O nějakým rovnání a mobilizaci, bez kterýho to nejde, si tam člověk mohl jenom nechat zdát. Takže jestli cvičíš už dlouho sama, doporučuju si to cvičit hezky poctivě na plný opakování na pokoji a dr. si říct o to klasický cvičení 🙂

chiguita
23. led 2010

Ahoj kočenky,
Všem přeji hezký víkend.Byla jsem narycho nakoupit a koukám jak pěkně mrzne ☹
Len,já myslela že je možné jít i na mobilizaci,aspon jednou v tom měsíci.Přeci jenom z těch procedur se můžou pánevní svay uvonit,nebo naopak hodně stáhnout a vznikne tam blok,tot můj názor bez zkušenosti.
Jednou mi sestra na rehábku říkala že není vhodná sauna,jelikož tím teplem se svaly uvonuji a následným rychlím ochlazením se stáhnou a může dojít opět k tomu bloku.
Já jsem ted po zlomenině kostrče,takže asi budu volit to cvičení na míčích,ale ta mobilizace by se mi fakt šikla.
No budu si na ní muset počkat po lázních až půjdu na rehábko.

Holky co dnes vaříte k obědu? Já asi udělám francouzské brambory,ale co zítra to vůbec nevím.

Lady,bereš si sebou varnou konvici nebo spirálku? Co všechno si bereš sebou?

Renys,Len,je možnost si tam vyprat? nebo jen v ruce na pokojíku,co žehlení?

renys
23. led 2010

Ahojky Chigi, v Monti je (už si nevzpomínam v jakym patře) místnost se žehlícím prknem, a v koupelně je takový to topení - jako žebřiny, takže tričko, spodní prádlo tam krásně pověsíš. Prala jsem si v umyvadle. Jejda mobilizace, to byla kurňa bolest, fuj...ale pomohla 😉 . Ještě jsem chtěla o tom Monti napsat, že tam za totáče jezdili vládní prominenti a na jeden víkend jsme tam měli herečku Obermeierovou se synem 😉 .

ladybeetle
23. led 2010

Reny, když ta mobilizace není nikde žádnej med, ale v podstatě je to nejdůležitější článek Mojžíšovic metody. A ještě, nevíš, za kolik je internet, když si ho chceš nechat připojit na pokoji? Vím, že dole někde v hale je wifina, ale přece jen v soukromí pokoje je to lepčejší 🙂
Chig. napsala jsem ti nějaký info do IP adresy. 😉
Kurňa, já se těším, jako malý dítě, ale zároveň jsem nervózní jako pes, že manžu a naše psisko neuvidím celých 28 dní, teda pokud tam za mnou nepřijede 🙂

renys
24. led 2010

Lady, jé, tak to fakt netušim 😒 . Mně se po manžovi a našem hafíkovi taky stýskalo, ale asi tak hodinu, dokud jsme se nesešly naše partička a byla sranda. Tenkrát jsem měla štěstíčko na suprácký lidi a pak ještě tady Pavlínku se Savoye 😵 .

elana
24. led 2010

Chig, já mám taky diagnostikovaný myom a tampony jsem měla 😉

lenitka
25. led 2010

Tak holky, dneska mi volali z pojišťovny, lázně mi přiklepli a odjezd jsem si domluvila na 11.dubna, tak bych byla ráda kdybyste některá jela asi tak přibližně ve stejnou dobu, aby jsme tam na to byli dvě. Já mám takovou radost, že to dneska práci ani nevydržím.

len
25. led 2010

Jé, na jaře budou lázně plný holek z Koníka 😀

Chig, ta Mojžíšová je v lázních standardně jen jako skupinové cvičení, bez mobilizace 😒
A praní - já prala jen spodní prádlo a ponožky a na to mi stačila na pokoji kostka mýdla. Jako nějaký praní tam i nabízeli, ale fakt nechutně drahý 😒

chiguita
25. led 2010

Ahoj kočenky,
Elano,tak to jsi mě potěšila,že i přes myom se můžou aplikovat tampony.Jak Vás pročítám,mám dojem že ten tampon je docela důležitá a užitečná procedůra.Ale Renys ho neměla a ty tt jsou úžasné.
Já jsem chodila na akupresuru a bylo mi řečeno že mám chladnou dělohu ☹ proto i ty myomy,že je to stagnace krve.Užívala jsem čínské bylinky Zed devíti draků + rumělku a po 5 měsících výsledek nikde 🙂
Tak jsem se vrátila zpět k našim bylinkám a ted piju jaterní čaj,a je to mnohem levnější.

Holky,když mi přijede návštěva,jak je to s ubytováním když mám jednolůžák v Monti ?
Jsem ráda že je v hotelu žehlící místnost,koukám že super služby.
Lady,také se těším,pomalu si balím věci,at to nenechávám na poslední chvíli.
A stýskat se mi bude 😢 už ted je mi smutno,28 dní bez miláčka.

Lady,jdu ti písnout do IP adresy.

len
25. led 2010

Chig, nevím, jak v Monti, ale v Pawliku jsem si prostě odvedla chlapa na pokoj a on tam přespal, nikde jsem to nehlásila. Oficiálně se ale dala zaplatit přistýlka.

ladybeetle
25. led 2010

No tak s těma chalapama uvidíme, třeba si je tam taky, Chig, propašujeme 🙂 Každopádně jednou se za mnou přijede podívat. Chig, beru i žehličku, takže žehlící místnost využijeme max. na to žehlení 🙂 6ehličku ti půjčím 😉 Holčičky, ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to s placením? Platí se na začátku pobytu nebo až na konci, nebo dává se záloha? ať tam hned první den nemusím vybírat prašule, než se zorientuju 🙂

elana
25. led 2010

Já platila do tří dnů po příjezdu na recepci (nebo vedle v kanceláři, mají to propojený) a dá se i kartou.

len
25. led 2010

Lady, já platila kartou a to hned. A na konci jsem dorovnávala účet, protože chlap tam se mnou byl asi 2x na obědě a taky jsem telefonovala z přístroje na pokoji a tak, takže jsem na konci ještě něco doplácela. Ale normálně brali kartu 🙂

cell
25. led 2010

Prosím si zulíka (nebo kdo je teď ve FL), jestli by mi dal echo o kinu o tomto víkendu. Frčím ve čtvrtek 🙂 . Děkuju.

len
25. led 2010

Cell, nejsem tam, ale pamatuju, že kino bývalo v úterý, středu nebo čtvrtek, o víkendu nikdy 😉

cell
25. led 2010

ajajaj, tak to mám smolíka ☹ , přesto děkuju

len
25. led 2010

Cell:
http://www.franzensbad.cz/cs/kulturni-prehled/
Takže teď bude kino ve čtvrtek 28.1. (Konečně spolu), pak středa 3.2. (Vévodkyně), úterý 9.2. (Jak je důležité míti Filipa), pondělí 15.2. (Milionář z chatrče), čtvrtek 25.2. (Mamma Mia).

renys
25. led 2010

Ahojky,

Lady, fakt chceš táhnout žehličku, když je tam i s prknem 😅 ? Jinak platit můžeš na recepci kartou a asi do tří dnů zaplatit tu fakturu, pak jsem průběžně platila za solárko.

Jinak bych asi v zájmu dobrých vztahů manžu na pokoj nepašovala, ale poptala bych se na možnost přistýlky. Jo a když má přijet návštěva autem, tak je dobrý se předem s recepční domluvit, aby vám řekla, kde má zaparkovat. Za mnou manža jezdil na otočku, jelikož jsme z Plzně 😉 .

cell
25. led 2010

len, děkuju ... ve čtvrtek to asi nestihnu a dále tam už nebudu. Mám to jen na víkend ☹

len
25. led 2010

Renys, já nevím, jak velký je Monti, ale Pawlik byl takovej ohromnej komplex s hostama všeho možnýho věku, že neměli nejmenší šanci zjistit, jestli tam někdo navíc přespává nebo ne 😉 A ceny v tom hotelu byly teda takový, že když tam za mnou byl chlap každej víkend, dalo by to jen za ty přistýlky pár tisíc 😒 Popravdě ale ten nocleh ve dvou na osmdesáticentimetrový posteli byl zajímavej 😀

Cell, vůbec nic si z toho nedělej, tohle je jen improvizovaný kino, do lázní naskládají židličky, napnou mrňavý plátno a z projektoru na to pouští DVD 😉 A zdaleka ne všechno jsou nějaké super hity, zkroušeně přiznávám, že Oněgina jsem celkem protrpěla 😒

len
25. led 2010

Jo a zadarmózní parkoviště je hned za Císařskýma lázněma (za Aquaforem) 🙂

renys
25. led 2010

Len, Monti není obr jako Pawlik, ale ani tam bych si to nelajzla, nemám na to povahu, a hlavně manža by mě asi poslal někam s tim spanim na jedný posteli 😀 .

len
25. led 2010

Renys, no, já na to normálně taky nemám povahu, ale po týdnu, co jsem viděla, jak to tam chodí (davy se promenovaly po chodbách, zamilované dvojice vodily za ručičku), tak jsem si ho tam prostě přivedla odpoledne jako návštěvu (což se smí) a druhý den dopoledne zase návštěva odešla (to se taky smí) 😀 Ale rovnou přiznávám, že o možnosti přistýlky jsem se dozvěděla až asi v polovině pobytu, kdy už jsme měli dva takovéhle noclehy (sobota-neděla) za sebou, takže pak už jsem to prostě neřešila 😉 Jo a zase jsem vynechala snídaně (společné s manželem v posteli z vlastních zásob) a obědy (byli jsme na celodeenních výletech), takže jsem zase hotelu něco ušetřila (útěcha pro mé černé svědomí) 😀

saralinda
26. led 2010

Ahojky holky, tak do Frantovek frčím 2.3. Nejedete taky některá?

lenitka
27. led 2010

Já jedu, ale až 11.4. do Radbůzy.

ladybeetle
27. led 2010

Saralindo, tak to si tam tak maximálně zamáváme ve dveřích 🙂 To já odjíždím a chig určitě taky. Zahřejeme ti tam fleka 🙂

saralinda
27. led 2010

Super! pěkně mi to tam zahřejte a během pobytu mi sem písněte co s sebou a co je naopak zbytečné a tak.

ladybeetle
28. led 2010

ok, provedeme.
Jo a holky, nevíte, jak je to s neschopenkou? Napíše mi ji doktor tam? Nebo musím do svého Caru pro PN?Díky za odpověď 😉

elana
28. led 2010

Napíšou Ti ji sestry po příjezdu. Pokud se Ti mezitím bude lámat měsíc, tak si ještě dojdeš během pobytu pro lístek na peníze, ale to ony Tě včas upozorní.