Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

len
10. bře 2010

Steffi:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Plus léky, samozřejmě, ale ty jsou +- všude stejné.

terinda
10. bře 2010

Len díky 😉

len
10. bře 2010

Jsem napsala na této straně a mezi tím mi příspěvek skočil na další, ale ty si s tím poradíš 😀

terinda
10. bře 2010

No jo, zvládla jsem to najít 😀
Tak starý nábytek by mi ani nevadil 😀

saralinda
10. bře 2010

Terinda, z Májě znám i mladý holky (tak 25 až 30) a jsou spokojené. Výhodou je, že mají klíče od hlavního vchodu a není tam tedy žádná recepce, kolem které by chodily. Máj je přímo na hlavní "kolonádě", ale alespoň teď je tam klídek. Určitě nečekej luxus. Spíš je to účelně vybavené, starý nábytek, ale funkční a levné.

steffi13
10. bře 2010

ahojky holky, 🙂
Len-tak to jsou krásný ceny..jsem tak přemýšlela jak pak až budu třeba řešit 5,6 pokus tak to taky nebude jen tak třeba se budu přemístit..

Tak už mám od gynekologa vyzvednutý papíry do lázní a zítra to pojedu dát do pojišťovny huráá další postup 🙂

steffi13
10. bře 2010

len a ty půjdeš kdy na další pokus ?

len
10. bře 2010

Steffi, já už asi nepůjdu... Dáváme tomu teď zase šanci přirozeně, jsme zdraví, tak co 😉

steffi13
10. bře 2010

Len-tak to jo to máš pravdu na co do sebe prát hormony,když jste zdraví 😉 jen kdyby to nebylo v té hlavě co 😒
jeden primář řikal,že kdyby ženský neměli na tu cvhíli hlavu než se oplodní tak by jich bylo spousty těhotných,že je strašný jak to v té hlavě je zakodovaný 😠 ...A tobě je kolik? 🙂

len
10. bře 2010

Teď mi bude 30. A na hlavu to nesvádím, u nás je to spíš v genech a tím ani lázně ani IVF nic nezmůžou... Ale to už jsme mimo téma, i když mi lázně objektivně nepomohly, tak jako relax od toho všeho snažení a pachtění to nemělo chybu 🙂

terinda
11. bře 2010

Saralinda, díky za info 🙂

steffi13
11. bře 2010

Ahojky holky,
tak dneska jsem se chtěla vydat do pojišťovny ale ještě jsem volala na Ozp jestli stačí jen od gynekologa tak řekli ještě potvrzení od obvoďáka ten mi tam jen prdnul razítko..chci se zeptat co Vám tam psal obvoďák?myslíte,že stačí od gynekolga a z caru ty všechny papíry..začínám mít obavy,že mě pošlou pryč kvůli málo odůvodnění proč Lázně teď jsem s toho nesvá,že pojedu přes půl prahy na nic...

terinda
11. bře 2010

ahoj steffi, mně stačilo potvrzení od gynekologa.

elana
11. bře 2010

Steffi, mně napsal gynekolog jen že doporučuje lázeňskou léčbu (na normální papírek z bločku, žádný formulář), s tím jsem šla za obvoďákem a až ten to vypsal a už přímo úřední lejstro to bylo, zaškrtával tam, kam mě chce poslat, i nějakou alternativu (Mariánský Lázně) atd. To jsem pak nesla na pojišťovnu, spolu s tím papírkem od gyndaře a kopiema operačních protokolů atd..v jedný tlustý obálce.

len
11. bře 2010

Steffi, já měla taky žádost přímo od obvoďáka a doporučení od gynekologa. Do pojišťovny bych to odnesla osobně a trvala bych na tom, ať to příslušná ouřednice zkoukne, jestli jí osobně tam něco neschází (protože zákon-nezákon, v rukou to má tahle konkrétní paní, ta moje třeba nesmyslně trvala na spermiogramu).

steffi13
11. bře 2010

Holky,tak Vám děkuji zítra Vám popíšu jak a co se událo 😉 to bude zase věc jen doufám,že si nevyslí něco jako u tebe Len 😠 to už je fakt hustý...
teri- a ty už máš odsouhlaseno..
Nejlepší je, že můj gynekolg našel papír na tisknutý Vzp a přeškrtal a napsal Ozp tak mě to pobavilo..určitě osobně znám naše pošty atd.budu jim čučet pěkně pod ruku a zahrnu jí takovýma řečma,že budou rádi až vypadnu 😀

elana
11. bře 2010

Steffi, mně udělal totéž😀 mám stejnou pojišťovnu 😎

len
11. bře 2010

Steffi, pozitivní je, žá já nakonec po tom všem v klidu odjela 😉

steffi13
11. bře 2010

el-tak to jsem ráda,že v tom nejsem sama 😎 ta naše pojišťovna snad netisknou a šetří co 😝

elana
11. bře 2010

Asi jo🙂, ale lázně zaplatili, tak ten canc jim odpustíme, ne? 😎

steffi13
11. bře 2010

Len-tak na to se těšim taky snad bouchnu šampáňo 😀 😝

terinda
11. bře 2010

steffi mám schváleno, trvalo to celé 10 dní 🙂

len
11. bře 2010

To mi připomnělo, že jsem od ledna měnila pojišťovnu. A v té nové se tvářili strašně spokojeně, že jako mají novýho klienta. Jó, kdyby tušili, co do mě jenom v posledním roce nacpala peněz ta stará - 2x komplet IVF, měsíc v lázních , sto padesát dalších doktorů, endokrinologii, rvaní dvou osmiček... Asi by si to pořádně rozmysleli, jestli takovýho rentabilního klienta vážně chtějí 😀

steffi13
11. bře 2010

El -no až to budu mít jistý tak určitě ale zatim jsem na vážkách 😝 gynekolog řikal že u Ozp to pujde jak po másle a dneska obvoďák řikal,že občas si něco vymyslí tak pak buď v klidu 😠 😉

steffi13
11. bře 2010

Teri-tak to je fofr to už věděli,že tam stim letíš..nebo co si jim udělala poraď 😀 práskni to 😝

elana
11. bře 2010

Jo, to chápu, já se taky bála, že to neschválí...ale oni schválí, neboj. Za dva týdny nejdýl tu máváš termínem 😉

Len, jo, tos mi připomněla, tady v OC je takový ten stánek pojišťovny Media a já pokaždý, když kolem jdu, tak si říkám, že jestli na mě zavolají, tak jim namoutěkutě musím říct že se mnou by to fakt nevyhráli a ať si to radši rozmyslí😀

terinda
11. bře 2010

steffi já nevim, odnesla jsem to na pojišťovnu minulé pondělí 1.3. a včera mi přišla pozvánka z FL 😀
Původní termín 30.3., ale protože jsem chtěla jednolůžák, tak o týden dřív 😅

elana
11. bře 2010

Teri fakt? To ses nepochlubila 😅 tak to je super 😉

len
11. bře 2010

No tak k Medii bych asi nešla, přestože jsem valila voči, že náš CAR s nima zrovna smlouvu má 😀 Ale můžu vám říct, že jsem si nejdřív obvolala všechny své doktory, jestli s tou změnou nebudou mít problém, a všichni můj odchod od VZP přijali s povděkem 😉
Jo, v roce 2008, to jsem měla jen pár IUI, 1xIVF a 1x revizi, tak za mě pojišťovna vyplázla asi 80 000. Na pojistném to rozhodně nezkasírovali. Lázně jsou minimálně za 40.

terinda
11. bře 2010

Eli, sama jsem z toho vyřízená, takhle brzy... to ten sníh ještě ani nesleze 😕
Neměli jednolůžák, tak mě šoupli o týden dřív se soc.zař. přímo na Goethe. Je to dražší, ale co 😉