Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

terinda
23. bře 2010

El, to mi nedošlo 😕
Chtěla jsem jeden víkend jet domů, ale zvládnu to bez toho.
Ale bez chlapa ne.
Nevím, jestli tu na recepci na sebe jen zbytečně neupozorním, když se zeptám na návštěvy (klidně placené, je mi to fuk) 😨
Tu na hotelu jsou snad samí důchodci, mladej chlap nejde přehlídnout 😅

elana
23. bře 2010

Já nevím, se mnou tam byly holky z okolí Varů (asi tři) všechny domů jezdily každý víkend...ale samozřejmě to je jak na to kdo má žaludek, já bych byla po.raná až za ušima a asi bych si to doma ani neužila.

No, pokud plánuješ pašovat chlapa, tak bych se radši neptala 😅 pokud mu hodláš zaplatit přistýlku, tak se klidně zeptej, bude to mít se vší parádou, uvítáním i snídaní😀

terinda
23. bře 2010

Domů na víkend nemusím. A s chlapem nevím, v mém pokoji snad přistýlka ani není možná 😅
S pašováním jsem zase asi připo.raná já, ta nemocenská mi ani nedošla 😀

elana
23. bře 2010

No já bych ho byla taky nenechala válet na posteli spolubydly😀...jsme vycvičený z kolejí, tak jsme leželi na jedný...ale zároveň o 10 let starší a rozmachaný z manželský postele-o půl druhý ráno šupajdil do spacáku vedle postele 😝

terinda
23. bře 2010

El, jsme na tom stejně 😀
Na koleji jsme taky spali na malé a úzké, v "dětském" pokoji taky a teď máme postel 2x2 metry. 😎
Tuhle hotelovou už jsme taky prubli 😅 😀

elana
23. bře 2010

No takže jaký je ortel? 😕 Budete sardinkovat nebo mu zaplatíš extra dvoják a půjdeš na jednu noc za ním? 😅

terinda
23. bře 2010

Nevím 😅 Pochybuju, že tu mají extra dvojáky volné a taky kolik by to stálo? 😕
Hm, mám téma k přemýšlení...
Chlap za Tebou jezdil každý víkend? So - ne?

elana
23. bře 2010

Nee, to víš, my to máme na tři hoďky cesty rychlou jízdou...byl tam vlastně jen 2. víkend. První tam byli naši, pak on, pak jsem byla sama a pak už mě vezl domů.

terinda
23. bře 2010

Aha, tak jeden víkend je v pohodě, já bych chtěla víc 😉
Asi seberu odvahu a rovnou se zeptám. Kdyby tu nebyla recepce, ale takhle...

elana
23. bře 2010

Jo, zeptej se...zas Vy ušetříte na cestě😀, tak se to srovná. Ale ono i bez toho se to dá, já se obávala, ale v sobotu skončíš před polednem procedury, pak si dáchneš🙂, večeře, procházka, noc a je neděle a to už se ten jeden volný den v pohodě překlepe.

terinda
23. bře 2010

Nemám ráda dělat věci na černo, asi bych si ten víkend ani neužila 😅
Já to vydržím, ale o chlapovi pochybuju 😉

len
23. bře 2010

Ten můj tam byl každý víkend načerno (celkem tři noclehy) 😉 O možnosti přistýlky jsem se jaksi dozvěděla až ten poslední víkend 😀
Asi bych tam cinkla už teď - po telefonu si vás pamatovat nebudou 😉

anastasy
23. bře 2010

Elen, díky moc za opdověď 😉 můžeš mi ještě napsat zda je ten nábytek starý nebo je tam nový...? nemusím mít luxus, ale zase nemám ráda moc ty starší nábytky 😅 Bohužel nikde na netu jsem to nenašla..(foto apdop) klidně písni na IP
chci si vzít notase a s připojením jsem četla že je to jen někde možný ...

takže spíše nesexovat, ok to neva, to já zase pro léčbu vše přizpůsobím 🙂 ale aspon aby tam mohl být se mnou třeba na víkend, sexík si můžemnechat na jindy nebo jinak že 😎

Terrinko, tak jsi si chtěla vyjet na víkend domů? 😀

holky tak to já si s váma všema zajdu ráda na to kafčo taky, pokud mne vemete do party..já jsem jinak děsně ukecaná 😀
ale miluju lidi a jsem prostě komunikativní tak pokud se mne "nebojíte" klidně jdu do seznámku 😎

terinda
23. bře 2010

Len a byla tam u vás recepce? 😉
To je fakt, zavolám anonymně a zeptám se. Bojím se, že moje jméno si tu už pamatují, čachrovala jsem tu s kolem 😨

elana
23. bře 2010

Anas, v Radbuze je nábytek nový (jako myslím ne nějaký 30 let starý, ani 10 řekla bych, ale nemám tak nějak odhad🙂)...ale ne moderní, je to ze smrku takový ten rustikál nebo jak se tomu říká. Nezdobený, prostě sbitý fošny😀 a nalakovaný.

Jinak já seděla na netu v Radbuze celý měsíc, měla jsem mobilní připojení od Vodafonu, rychlost byla bídná, ale na Koníka to stačilo 😅

len
23. bře 2010

Teri, byla, ale Pawlik je hodně rušný, takže většina lidí tam prostě courala tam a zpět, klíče se nevracely...
Jinak nábytek je v Radbuze stejný jako v Pawliku, akorát v R. je to ala smrk, zatímco v Pawliku ala olše 😀 Si myslím, El, že to nebyl žádný rustikál, ale klasický lamino, ale to máš jedno, bylo to nový a funkční 🙂

elana
23. bře 2010

Len, dobře žes mě opravila, já se v nábytku fakt nevyznám...poznám jakžtakž dekory (a to ještě ty základní, olše, dub, buk apod. ale břízu od javoru a jasanu už nerozliším 😝 ).

No, Anas...takže tak😀

len
23. bře 2010

To nic, já se tím dva roky živila, ale jsem přesvědčená, že to bude stejně všem jedno, což určitě bude, když je to nový, neošoupaný, čistý a funkční, což bezesporu je 😉

anastasy
23. bře 2010

Elen, díky za odpovědi!! tak hlavně že to není starý....hned je to lepší...tak si tam zítra zavolám pořádně se ještě vyptám ...takže tam bazén není ale mohu i jinam..plavu ráda..ale zase nemusím chodnit denně 😀 hlavně že jsou tam procedury ..taky jsem se ptala na Montika jak tu doporučovala jedna kočka 🙂 ale tam nemají asi ty procedury který by mi mohly pomoci na to moje trápení..taky nevím proč s tím dělají takový caviky..no jo konkurence...
třeba se to časem změní... 🙂

to mobilní připojení si mohu v nejhorším také pořídit..takže to musím vše zvážit pro a proti, asi budu ještě dneska se na něco ptát tak budte prosím trpělivý..

já jsem tak štastná že mi to vyšlo, vypadalo jako beznadějně a už mám i termín.. 🙂

lenitka
23. bře 2010

Tak kočky, tady je doplněný seznámek 🙂

Terinda Goethe 23.3.
Alena Pawlik-Isis 3.4.
Ladus Pawlik-Isis 4.4. - 2.5.
Lenitka Luna 11.4. - 9.5.
Anastasy Radbuza 11.4.
Bubanek Savoy 19.4. - 17.5.
Steffi

anastasy
23. bře 2010

Tak tak děvčátka, já jen nerada starý nábytek, a pokud to je nové tak jsem v pohodě, jste berušky moc zlaté že mi tak krásně odpovídáte 🙂

anastasy
23. bře 2010

koukám už jsem v seznámku..dík Lenitko..tak si asi tu Radúzu nechám..jen pořád komolím to jméno... 😀

elana
23. bře 2010

Anas, to my rády, odpovídáním si vyvoláváme příjemný vzpomínky, tak coby ne 😉 Tobě to pomůže, nás potěší 😅

lenitka
23. bře 2010

Vždyť je jedno, kde která bydlíme, hlavně se musíme domluvit, aby jsme se tam sešli a nebyla tam každá jak kůl v plotě.

len
23. bře 2010

Jo, taky si potřebuju vyvolávat příjemný vzpomínky, po návratu z lázní už to se mnou šlo jenom z kopce 😀 Teď tvrdnu doma, netěhotná, bez práce a před chvílí mi vyfoukli na Aukru těsně před nosem vyhlídnutej projektor, takže jsem nas...., pardon, no ale aspoň ty vzpomínky na Frantovky, že jsou tak pozitivní 😎

elana
23. bře 2010

Teda Leni...mrzí mě, že furt žádný změny (a když už, tak ty rozhodně nevítaný 😔 )...no, snad se to už konečně otočí. A prohraná aukce je na na.rání, jen to klidně řekni😀

len
23. bře 2010

No já to klidně řeknu, ve chvíli, kdy jsem chtěla naposled přihodit, mi to spadlo a aukce skončila 😝 No ale stejně to vydražili nad náš limit. O stovku 😀
Ale nejvíc mě dere ta práce, co ti budu povídat 😒
Jinak jsme se ale rozhodli ty západní Čechy pořádně prozkoumat, bylo tam úžasně a ostudy máme ještě po deseti letech společnýho cestování na západě republiky pomalu bílý fleky typu "zde žijí lvi" 😉

elana
23. bře 2010

Jo až takhle...tak to teda pěkně blbá aukce 😝

Práce...no, je mi to jasný, vůbec si to neumím představit 😒

A co se týče toho prozkoumání ZČ, tak já si to říkala taky...je to tam fakt krásný a my to tam vůbec neznáme. Kdeco jsme prolezlli, ale Západ a Sever zatím zůstal nějak mimo záběr a je to fakt škoda. Furt vzpomínám na ten hrad se zakletou princeznou kočkou 😵

len
23. bře 2010

Jsme tam pak byli s našima a číča to tam střežila pořád 🙂
Jinak jsem založila ve volné diskuzi kočkodiskuzi, jestli se chceš přidat 🙂

saralinda
23. bře 2010

V Radbuze nebydlím, ale holky josu tam moc spokojené. Jediné malinkaté mínus je, že na jídla se chodí do Adleru (cca 50m), ale ani na to si tu holky (a to ani vˇmrazech -10°C) nestěžovaly.

Co se týká opuštění lázní, tak mně bylo řečeno, že se lázně nespí opustit (třeba na víkend) a to i když neschopenku nemám. Ale na druhou stranu nevím, že by to tu někdo kontroloval. Správě by měl být každý po 22.hodině na svém pokoji, ale znám mnoho holek, co chodí i po půlnoci (nevýhoda Adleru je, že je v noci zavřeno a člověk si musí zazvonit na recepční).

Je tu krásně, dnes jsme se prošly do Chebu a chvílemi to bylo jen na tričko.