Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

misa.77
2. čer 2010

irinka jako laxní doktor to není, to bych mu křivdila, ale asi moc neuznává tyhle způsoby léčby

taky mám za sebou 4 roky snažení a všechny 3IVF v pytli, první se povedlo, ale v 7tt jsem o dvojčata přišla a od té doby nic a to jsem měla sliznici 5mm, tak at mi někdo nevykládá, že to nejde, fix do leva

irinka
2. čer 2010

Jo tak to jo, ale tak zkusit se má přeci všechno. U mě je problém, že se netvoří vajíčka, jinak manža je v pořádku. Lázně si určitě vyřiď a pak se zadaří. Hlavně nesmíš říkat, že budeš jen ty bez dětí, musíš pořád věřit i když vím jak je to těžké...ale určitě se taky dočkámě 🙂

misa.77
2. čer 2010

irinka no já právě říkám, že děti mít budu, ale dneska mi potelefonu jedna rádoby léčitelka sdělila, že u mě děti nehrozí a at se nechám teda někde u dětí zaměstnat

irinka
2. čer 2010

Tak tohle je rada nad zlato, je to trochu divný... Já teda jsem z práce od dětí musela odejít, protože jsem to nedala, přijela jsem domu a bulela jak želva...

misa.77
2. čer 2010

ona hlavně měla mlčet a já blbka tam neměla volat, ale člověk je zoufalej a zkusí cokoliv

terinda
2. čer 2010

Míšo, tak na to zapomeň a bojuj dál 😉
Myslím, že lázně a teplé procedury (slatinné tampony) by mohly na sliznici pomoct 🙂

misa.77
2. čer 2010

teri já tomu věřím, jedné žabce se Sanusu taky pomohly, taky měla nízkou sliznici, a le narozdíl ode mě aspon trochu reagovala na estrofem

terinda
2. čer 2010

A taky pomůžou psychicky, dát si měsíc pauzu od práce a všední rutiny 😉

misa.77
2. čer 2010

teri na to spoléhám, 3 týdny pryč od všeho, já měla práci v pohodě, ale snižovali stavy a od včerejška mi běží 2 měsíční výpověd, tak by se mi celkem hodilo otěhotnět

terinda
2. čer 2010

Míšo, ty lázně jsou na 4 týdny 😉
a výpověď moc na nervy nepomůže, co? 😖

misa.77
2. čer 2010

teri aha?? já myslela, že si sama dám jak dlouho tam budu, hmmmm tak to je výborný, no to bude drahý muset přežít a pes taky

misa.77
2. čer 2010

no to nepomůže, jde spíš o tu volnost kterou jsem měla, nepotřebobala jsem se zodpovídat, kde a kdy jsem a proč pořád lítám k doktorovi, jinak mě to točí, páč jsem měla celkem dobrý peníze a bylo z čeho brát

elana
2. čer 2010

Míšo, pokud Ti to schválí pojišŤovna, je to na 4 týdny...3 se počítají na léčbu a 1 promenstruuješ.

terinda
2. čer 2010

Počítá se přibližně 3 týdny plného láznění a zbytek na ms 😉

misa.77
2. čer 2010

ahaaaaa, díky za vysvětlení, to jako budou tu ms kontrolovat jak je silná???

misa.77
2. čer 2010

před nebo po láznění nebo když ji dostanu v průběhu???

terinda
2. čer 2010

Ne, žádná kontrola, jen v období ms Ti vyškrtnou většinu procedur (koupele, výplachy, tampony a plyn) 😉

misa.77
2. čer 2010

jo táááááák, se omlouvám, ale jsem zvědavá 😀

misa.77
2. čer 2010

já to mám tak dva dny, tak to stejně bude rychlý 😀

elana
2. čer 2010

tak tím víc si užiješ lázní 😉

terinda
2. čer 2010

Míšo, já to měla tři dny, tak jsem přišla jen o pátek a sobotu 🙂

misa.77
2. čer 2010

tak doufám, že mi ty lázně helfnou, spoléhám na to a hlavně tomu věřím, tak snad nebude zklamání

elana
2. čer 2010

snad jo, držíme palce 😉

irinka
2. čer 2010

Míšo musíme doufat a věřit a určitě všechno dopadne dobře 🙂 Určitě dej vědět, jak vše pokračuje a až budeš mít schváleno tak kde Tě ubytovali, myslím si, že bysme se tam měli sejít 🙂

misa.77
2. čer 2010

určo dám echo, snad to pomůže 🙂

sarusinka
3. čer 2010

ahoj holky, tak už se nám to krátí. Těm, kdo sem teprve pojedou docela závidím, protože nám to tu pěkně propršelo. Takže jsem celé dny seděla na netu, aspoň že jsem ho měla na pokoji 😅 já měla menstruaci týden, pozor na to, normálně jsem jí mívala tak tři dny slabý, a teď mi to bahínko to pěkně rozjelo,a dostala jsem to přesně po 28 dnech, jinak to dostávám jednou za tři měsíce a po agolutinu,takže mně lázně rozhodně pomohli.naučila jsem se cvičit Mojžíšovou,chodila jsem plavat, zítra ještě půjdu na poslední koupačku. V neděli mi to končí. Takže se holky těšte 🙂 vy budete mít už hezčí počásko. Zatím

joseline
3. čer 2010

Ahoj Holky, tak jsem teď volala do Fr. lázní a dnes jim došla moje žádost a že zatím mě můžou říct jen to, že mám Dr. Adlera. Myslela jsem, že je to nějaký můj ošetřující lékař a až teď jsem došla na to že je to hotel 😀 😀 Příští týden tam brnknu zas a zkusím domluvit termín, protože já dřív jak v srpnu nemůžu..
Damasko a jak to že tam nemůže dojet manžel a přespat tam?

joseline
3. čer 2010

A jak to, že když to člověk dostane jako komplexní péči, tak ještě za to ubytování je doplatek 3000-15000tis. podle hotelu..? To platím jako za co? Vždyť to ubytování má hradit pojištovna ? Moc tomu ještě nerozumím.. 😉

irinka
3. čer 2010

Je tam v tom doplatek 60kč julínkovské a 15 lázeňský a pak podle ubytování. Já třebas budu doplácet okolo 8tisíc, ale mám jednolůžák se sprchou a WC na pokoji 🙂

elana
3. čer 2010

No jasný, pojišťovna toho hradí i tak dost (procedury vyjdou snad na nějakých 30 000Kč, možná i víc) a ubytování tak sice hradí taky, ale jen úplný standart, tj. * * , dvoulůžák a příslušenství na chodbě. To snad žádný z těch hotelů a LD nemá, proto si klient připlácí za určitý nadstandart navrch.