Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

@len jo já jen,abych tam nenechala potom fůru peněz 😀 Také počítám,že si tam,když tak vše co zapomenu dokoupím,ale snad toho nebude moc

len
27. pro 2010

No, ono defakto potřebuješ jen oblečení, zbytek ti veškerý poskytnou na místě nebo jsou to párkorunové položky. Prakticky je to bydlení v hotelu, takže jídlo až pod nos a zase ho odnesou, na procedurách se jen svlíkneš a všecko ostatní obstarají sami... Jde jen o to trávení volného času, jak jsi zvyklá, já brala pořádné boty a nepromokavé oblečení 🙂

andinka22
27. pro 2010

@b.e.r.u.s.k.a tak už se nám to pěkně blíží, co? 🙂

@len takže hlavně abychom si vzali hodně oblečení a spíše sportovní, jako snad budou stačit dvoje kalhoty na sport, nějaká trička s krátkým rukávem, dlouhým rukávem, tílka, nějaká mikča, svetry, dvoje džíny, dvoje boty, botasky na sport, gumové boty crocsy, pantofle na pokoj a tak podobně? Zimní bundu beru jednu, druhá by zabrala zbytečně místo.
Kdyby jsi pro nás měla ještě nějakou radu, tak sem s ní.
Moc děkujeme. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

@andinka22 jj blíží,jen mám strach,aby mi včas došli papíry z lázní.

andinka22
27. pro 2010

@b.e.r.u.s.k.a neboj určitě přijdou. Začínají 9.1.2011, tak to by měli stihnout a nebo potom zavoláš přímo té paní do lázní, která to má na starost.
No tak jdu vymyslet co k něm kalhotům.

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

@andinka22 jj počkám do 10 nebo do 11 a když nic nedorazí,tak tam raději zavolám.

len
27. pro 2010

@andinka22 myslím, že to máš komplet 😉 Jo, plavky ještě! Jestli chceš někdy zajít do aquafora, zaplatit si aquaaerobic nebo ho někdy dokonce předepisují jako proceduru... A mýdlo na praní, provázek a pár kolíčků a máš to 🙂 Plus věci, bez kterých by se ti těžko žilo, pro někoho třeba fén (já ho nepoužívám) a tak.
U oblečení bych dbala na to, aby se dalo snadno svlíkat, kalhoty s pěti knoflíčkama jsem docela proklínala, když jsem si je při každý proceduře musela svlíkat a oblíkat znovu 😀

elana
27. pro 2010

já doporučuju (i když to tu zaznělo už dávno, ale teď u Andinky v seznamu 😅 to nečtu) tu maličkou rychlovarnou konvici, kor když se jede v zimě. Na pokojích být smí a kromě snídaně člověk dost postrádá teplý nápoje, třeba večer k telce a tak 😉

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

Holky jste skvělé,děkujeme za rady,konvici už má andinka také v seznamu 😉 🙂

andinka22
27. pro 2010

@len jo plavky mám psané a takové ty věci jako prášek na praní a drogerku a vše co potřebuji také.
Já se spíš informovala ohledně toho oblečení. Vezmu si tedy jeany pohodlné na vyslékání.
@elana varnou konvici budu brát, to by mi také chybělo. 🙂

andinka22
27. pro 2010

Jinak holky děkujeme za užitečné informace.

andinka22
27. pro 2010

@b.e.r.u.s.k.a tak před chvílí se mi ulomil kousek zubu, mě ty lázně někdo fakt nepřeje. ☹

andinka22
27. pro 2010

@len provázek a kolíčky si hned připíšu do seznamu, to by se také mohlo hodit. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

@andinka22 zub nic není to ti do lázní opraví 😀

andinka22
27. pro 2010

@b.e.r.u.s.k.a no to asi ne, u mého mudr. čekáš tři měsíce než tě objedná. Takže to asi nestihnu, ale zkusím se objednat. Tak pokud neupadne a nezačne bolet, tak to vydržím.

elana
27. pro 2010

@andinka22 to je pech, ale myslím že jako akutku, ještě když jedeš na měsíc pryč, by Tě vzít mohl 😉

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

@andinka22 ty jo tak to je děs,ale třeba tě vezme přednostně,když mu řekneš,že jedeš do lázní....

andinka22
27. pro 2010

Holky zkusím to, ale nevím, nevím.

@elana já to psala z toho důvodu, že mi ty lázně někdo nepřeje, protože v prosinci jsem chytla zánět, který jsem musela přeléčit, v životě jsem nic takového neměla, no a další věc, že jsem si našla bulku, která je naplněná sekretem a hned po lázních mi ho můj mudr. pod narkózou bude kuchat. To jsem taky v životě neměla. Tak tohle už je na mě fakt moc.

andinka22
27. pro 2010

@elana tím pádem se posouvá nějaká další minimálka. ☹

elana
27. pro 2010

@andinka22 aha, ono je toho víc, to mi uniklo 😔 ...ale asi to tak má být, i když chápu že jsi chtěla jít co nejdřív po lázních 😒

andinka22
27. pro 2010

@elana jj chtěla, no ale co se dá dělat, je to jedno stejně budu na neschopence, tak se to posune snad o měsíc, teda aspoň doufám. No a ještě si myslím, že v práci dostanu výpověď, tak se už na to tak nějak připravuji. Ale máme e-shop, tak by to nemuselo ani tolik bolet.

andinka22
27. pro 2010

@elana a co ty pomohly ti lázně nebo jak jsi na tom se snažením, snad nevadí, že se ptám. Pokud nebudeš chtít odpovědět, pochopím to.

elana
27. pro 2010

@andinka22 tak to je fakt nemilý 😒 , snad to dopadne i v práci dobře...a pokud ne, tak aspoň se budeš moct věnovat podnikání

mně lázně přímo na snažení nepomohly vůbec, ovulaci mi nenastartovaly, ale pozitivní účinek (myslím že hlavně irigace a asi i tampon) měly, trpěla jsem pálením po styku (vyloženě mi vadilo sperma, nešlo o odřeninu) a co jsem přijela (už je to rok a skoro čtvrt), tak jsem bez potíží, takže rozhodně za to stály

andinka22
27. pro 2010

@elana přesně tak, také to tak beru, aspoň se shopu budu věnovat naplno a ještě chceme rozjet druhý shop, tak to už by nás mohlo uživit. No každá korunka dobrá, hlavně na další snaženíčko.
Tak to jsem ráda, že Ti pomohly alespoň takhle, když ne přímo ve snažení. Tak moc přeji, ať se brzy zadaří. 🙂

elana
27. pro 2010

@andinka22 můžu se zeptat, v jakým sortimentu je eshop? 🙂 jsem jen zvědavá, jestli je to něco pěknýho a ták 😅 , nemusíš odpovídat

andinka22
27. pro 2010

@elana je to dámské oblečení, stránky ti pošlu do IP, ju 🙂

elana
27. pro 2010

@andinka22 pošli, to je rozhodně zajímavý sortiment 😉 😉

andinka22
27. pro 2010

@elana máš to tam 🙂

elana
27. pro 2010

@andinka22 díky, už to prohlížím, neznala jsem, ale vypadá to solidně 😉 ať si zaměstnavatel trhne 🙄 😅

andinka22
27. pro 2010

@elana děkuji. Zboží je ze zahraničí.