Za jak dlouho se vám po porodu upravil cyklus?

cartney
1. říj 2017

Zdravím, chci jen zeptat za jak dlouho se vám po porodu upravil menstrulační cyklus. Mám 7,5 měsíce po porodu, MS mám již 5 měsíců, nekojím, beru HA, ale stále není pravidelná, někdy příjde po 14 dnech a někdy vůbec a celá vyděšená pak letím pro test :D. Pokaždé hodně slabá, krátká a bez bolesti.

poah
2. říj 2017

Cetla jsem,ze trva 5-6 cyklu,nez se to srovna a u me to sedelo. Ale HA jsem nebrala.

bbubble
23. kvě 2018

Ahoj holky, rada by som obnovila tuto temu, nech nezakladam novu. Som 11m ´o porode, stale skoro plne kojim ale MS mam uz tak od 6m. Doteraz bola viac menej pravidelna, par dni hore dole, ale tento cyklus to uz uplne blbne.. dostala som klasicky MS. Potom na 14DC som zacala spinit a miesto ovu prisla dalsia MS, normalne na 5 dni.. a teraz skoncila a rovno mi zacal ovu vytok, jeden den som mala este oboje :/ chcem sa spytat ci ste to tak tiez niektora mali a ci sa to samo spravilo? Po lete by sme sa asi chceli zacat snazit o druhe tak dufam ze nebudem mat nejake hormonalne problemy, to som nikdy nemala, syn bol na prvy pokus "omylom" 🙂

absintka19
23. kvě 2018

@bbubble nez se hormony ustali to potrva, hlavne kdyz kojis. Me se to "upravilo" po 9m od nekojeni. Ale ani tak to neni zadna slava.