• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Detoxikace organismu, máte zkušenost?

7. dubna 2014 
Ahojky maminky,

potřebovala bych od vás radu, zkušenost.
Ráda bych si udělala detoxikaci organismu.
Mám doma 27 měsíců starou holčičku, 25 měsíců jsme ji kojila..a v červenci by jsme se rádi pokusili o druhé.
Chtěla bych se nějak pročistit. Máte zkušenosti?? Slyšela jsem o firmě Joalis,,, detoxikace podle mudr. Jonáše, máte zkušenosti?? Nebo myslíte, že stačí pouze Aloe Vera??
5. bře 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. bře 2014 ve 13:37 • 321ludmila
Co Enterosgel?
5. bře 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
6. bře 2014 v 19:11 • cloemail
Já mám zkušenost s čistící kůrou od Mgr.Podhorné - kapky naděje - najdeš na netu a výborný je čistící čaj s červenou řepou od Grešíka či bylináře Karla. Je dobré hodně pít ideálně čistou vodu, omezit sladkosti,pečivo a mléčné výrobky. Pokud do detoxikace půjdeš počítej s tím,že Ti první dny nemusí být nic moc spíše hůře. Dobré je doplnit případně i masáží třeba shiatsu...Držím Ti palce :slight_smile:
6. bře 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se právě detoxikuji Mačingovou. Je to vše založené na stravě a ne každý do toho jde, právě kvůli těm potravinám. Ale rozhodně souhlasím s pitným režimem, ten je při detoxu hodně důležitý.
6. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrysantena Čistící čaj Grešíka s červenou řepou také znám. Hlavně je moc dobrý.:slight_smile:)
31. bře 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zařadila zelený ječmen a spirulinu.. paráda...
7. dub 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek