• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dobrý gynekolog v Praze?

8. června 2017 
Jinak měl by někdo ješte zkušenost blíže Malešicím?? ;) Díky
27. dub 2016 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannie_s nic se neplati, akorát 50 za zrcadla a pak v tehu když chces prvotrimestralni screening, tak ten (mxysylim,ze 1200, ja na nem nebyla) a za fotku z UZ 100. Ja chodim k MUDr. Bollardt, dobra je i MUDr. Machanekova. Ale nevim, kdo bere...
27. dub 2016 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hledám nového doktora, zatím vybírám mezi následujícími lékaři (mohu poprosit o Vaše zkušenosti?): Mudr. Kateřina Klímová, Mudr. Konstantin Inkov, Mudr. Jan Menšík, Mudr. Blanka Vavřinková případně lidi z týmu Gynekologie Kolek. U Menšíka mi sestřička řekla příjem až od září, u Kolka berou na vstupní až od listopadu... Nejradši bych našla lékaře někde na trase linky C (Muzeum-Háje) a nebo v dobré dostupnosti na vlak trasa Praha hl.n.-Říčany (takže Strašnická, Vršovice, Hostivař). Poradíte? A prosím i o info ohledně poplatků. Děkuji.
21. čer 2016 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, chtěla bych se podělit o zkušenost s gynekologickou klinikou Gyn MEDICO, která se nachází v Praze na Karlíně. Začala jsem tam chodit teprve nedávno. Je zde na výběr z mnoha doktorů a doktorek, čili si každá žena může vybrat právě toho, kdo ji bude vyhovovat. Doktoři jsou velmi příjemní a tolerantní. Já osobně si vybrala paní doktorku MUDr. Andreu Paškovou. Její přístup mě oslovil nejvíce. Hned po první návštěvě jsem neváhala a zaplatila si roční paušál, protože mě oslovila jejich ochota a pracovitost a jinam už bych nešla. Sice se jednalo o jednu návštěvu, ale preventivní prohlídka proběhla bez problémů, po vyšetření jednorázovými zrcadly mi paní doktorka vyšetřila prsa, což se u každého gynekologa nevidí. Prokonzultovaly jsme spolu antikoncepci, zda na mě nemá nějaký negativní vliv a byla mi doporučena nová, se stejným hormonálním obsazením, ale pro mě s přijatelnou cenou. Práce této kliniky mě opravdu zaujala. Jedná se tu s pacienty jako v bavlnce, přístup k pacientům je individuální, diskrétnost na prvním místě a prvotřídní komfort na vysoké úrovni. Mohu jen doporučit! :wink:
8. črc 2016 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
MUDr. Tereza Kosová, Sněmovní 11, Gyn-Care.
Proklientská, nenutí vyšetření, péči přizpůsobí Vašim požadavkům.
Poplatek za rok 1000 Kč.
8. črc 2016 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovuji diskuzi. Doporučí mi někdo dobrou ordinaci v Praze? Klidně dražší, nemám problém zaplatit, ale ráda bych, aby se mi opravdu věnovali a neměla jsem pocit, že je svou přítomností obtěžuji. Aktuálně doktora mám, ale mám z něj poslední dobou pocit, že ho spíš otravuju a čím dřív budu venku tím líp. Dokud o nic nešlo, tak jsem s ním v té rychlosti byla zajedno :grinning: ale teď bych ráda, aby byl doktor trochu ochotnější. Budu ráda za všechny tipy, díky!
8. čer v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@journals opakovane mohu odporučit gyncentrum Praha hloubetin. perfektni pece v tehotenstvi i mimo
8. čer ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek