Injekce na vyvolání MS 2x. Máte zkušenost, že by nepomohly?

russ
9. pro 2023

Dobrý den, má někdo zkušenost, že sliznice byla vysoko a ani 2 injekce na vyvolání nepomohli? V týdenním rozestupu. Jsem z toho už nešťastná. V červenci jsem měla revizi a od te doby první cyklus 29 dni , druhy 31 a teď 44 dni. Minuly pátek sliznice vysoko a injekce. Nic. Teď v pátek sliznice pořad vysoko, další injekce a zatím nic 😅 normálně to po injekci dostanu max 3. Den ..
Měla jsem teď lehčí virozu ale nebrala jsem ani antibiotika. Je něco čím to mohu ještě podpořit?

lucka662006
9. pro 2023

Ahoj, a proč je tak nutné mít menstruaci pravidelnou? Já měla menstruaci všelijakou a mám dvě děti počaté přirozenou cestou 2 roky od sebe... Nechala bych to na přírodě. Myslím, že když si budeš stále dávat injekce na vyvolání MS, ve skutečnosti to MS zase rozhází...

mickey100
9. pro 2023

@russ a těhotenský test jste zkoušela? Já když si šla pro druhou injekci na vyvolání, tak jsem zjistila, že se zadařilo a byla jsem v 6 tt 🤷 A při první injekci byla právě sliznice vysoko a ani test mi pozitivně nevyšel..

russ
autor
9. pro 2023

@mickey100
Zkoušela jsem minuly týden v úterý a byl negativní
Na ultrazvuku nic nebylo kromě té vysoké sliznice minulý pátek i včera
Nechci se už testovat protože tu jednu čárku nesnáším 😅
Ve čtvrtek jdu zase na kontrolu kde mi bude kdyžtak brát krev

russ
autor
9. pro 2023

@lucka662006 měla jsem ji vždy pravidelnou +- 3 dny
Injekci na vyvolání jsem měla doteď jen 2x a prave vždy zabrala hned a cyklus jsem měla i potom OK
Tohle je pro mě nezvyklé a přijde mi divné, že už jsem dostala 2 injekce a nic
Rada bych na to šla i přírodní cestou

mickey100
10. pro 2023

@russ Chápu a držím palce ať se zadaří. Ono je vážně každý testování boj s nervama 💪 Mě se právě sestřička v telefonu ptala jestli jsem si dělala test a já jsem úplně nechápavě jí řekla, že ne. No, a pak jsem doma nechápala 🤷😀

lucka662006
11. pro 2023

@russ Ahoj, a ty chceš otěhotnět a necháš si přitom píchat injekce na vyvolání?

russ
autor
12. pro 2023

@lucka662006 ahoj, ano, netušila jsem ze by to měl být problém