Je to zánět ledvin? Bolí mě záda a chodím často na wc

anetahozakova1
14. bře 2019

Ahoj, prosím o radu, už dlouho mě bolí jako by v zádech dole vlevo, hodně často chodím na malou (ne nejsem bohužel těhotná) ale na WC chodím opravdu extrémně často, hlavně večer, kdy ležím v klidu, to si opravdu lehnu a za chvíli musím vstát a jít znova a to nepočítám že se na záchod vzbudím ještě aspoň dvakrát za noc... Tu bolest jsem původně připisovala jen nějakému skříplému svalů z prace ale čím dál víc se mi to nezdá... A hlavně bolí to čím dál častěji taková jako by pichlavá bolest, opravdu nepříjemné... Do toho jsem poslední dobou šílené moc unavená, bez energie, být uklízím na třikrát, odpolední v práci nedávám bez toho abych si šla dopoledne. Ještě aspoň na dvě hodiny lehnout... Nechce se mi chodit zbytečně k Dr. Aby mi pak jen řekl že to je vážně jen nějaký sval.. Ale snažíme se o miminko takže si říkám že se zánětem kdyby to fakt byl asi není ideální otěhotnět...

zmrzlinka
14. bře 2019

@anetahozakova1 myslím, že tady Ti nikdo nepomůže.Chtelo by to vyšetření moči u doktora 👍

dada324
31. kvě 2019
Uživatel dada324 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dada324.

Ahoj, může to být zánět močového měchýře, také na ně často trpím. Zkus si domácí test na zánět močového měchýře: https://www.drmax.cz/veroval-zanet-mocovych-cest-domaci-test

anetahozakova1
autor
1. čer 2019

@dada324 byl to pásový opar který jsem bolestivě přechodila, asi tyden po tomto dotazu mi naskakala na tom místě vyrážka a než jsem se dostala k Dr. Tak jen oznámil že se mi už hojí pásový opar... 🙂

dada324
28. čer 2019
Uživatel dada324 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dada324.

@anetahozakova1 tak to mě nenapadlo, tak snad už jsi v pořádku