Je to zánět močáku?

30. říj 2021

Dobry den, jsem jelen z tech papirku, zkousela jsem otestovat moc a vyslo mi toto, je to prosim zanet mocaku?

janule1940
30. říj 2021

Mate nějaké příznaky?takto se mi obcas zbarví papírek i při viroze,u deti se mi takto krev v moci ukázala nekolikrat,vzdy jsme vezli moč do laboratoře a vzdy negativni.pokud nemate jiné příznaky a není to v kombinaci s bilkovinou v moci,neplasila bych a opakovala test třeba ještě 2x behem par dni.navic musíte test hodnotit v časovém limitu,po limitu se barvi casto víc a víc.

autor
30. říj 2021

@janule1940 druhy ze stejne moci po chvili zase takto:

autor
30. říj 2021

@janule1940 mam nejakou vag. bakterialni infekci (stasne to dole svedi), tak se prave bojim aby to nepreslo i na mocove cesty - doktor me to rekl, ze se to muze stat, ze to prejde i na mocak.. jsem tehotna, tak se bojim

janule1940
30. říj 2021

Tak mate probiotika tablety do pochvy asi ne?jezte probiotika orálně a kupte si lichorerisnici tinkturu,berte 3xdenne 20kapek.to brala v tehu ja.dobre je dělat sedací koupele v odvaru z květu černého bezu.sedte v ni alespoň 20min.

krisstina93
30. říj 2021

Jestli máš vaginální infekci, tak ten papírek moc nevypoví, mohla sis nějakou bakterii spláchnout cestou, když sis odebírala moč a reálně v moči nic nemáš.

terus221
31. říj 2021

Za mna mas len trosku zvyseny urobilinogen a ketony.

autor
31. říj 2021

dekuji vam vsem za nazory 🙏 takze myslite, ze kdybych mela zanet mocovych cest, tak by se aspon bilkoviny a krev nejak zbarvily? ja prave nevim co se ma pri tom zanetu vybarvit 🤦

autor
31. říj 2021

ano, uzivam probiotika a na zavadeni mam macmiror a hodne piju..

johca
2. lis 2021

podle mě to taky není ono...:/