Je znaménko v pořádku?

zutinka
18. dub 2019

Ahoj,pridávám foto.Moc se mi to nezdá?Mám plasit?

miba10
18. dub 2019

@zutinka neplas a dojdi si k dermatologovi. Zkontroluje a kdyztak ti dají zadanku na chirurgii na vyriznuti. Já jich mám vydaných asi 5.😉 Nic to není a je to hned

maudd
18. dub 2019

Přesně, neplasit ale dojít ke kožní. Je měla takové dvě, na zádech, moc jsem si na ně neviděla, takže jsem je ani nemohla kontrolovat, tak šly rovnou... Navíc teď na jaře je na to ideální čas, na to pripadne vyndani

verace81
18. dub 2019

pokud má znaménko nepravidelný tvar a vícebarevné zbarvení tak musí ven a na histologii. Mě ze znaménka tekla krev vyděšená jsem šla ke kožní, která mi řekla at neblbnu nehledám věci na internetu, ale radši přijdu. Nakonec to byla bradavice.

datela
18. dub 2019

Určitě navštívit kožní,ale nestresovat se.Me kožní řekla,že ty znamínka,co se nám zdají blbé,jsou ok.Ty, které se nám zdají dobre,tak ok nemusí být.Takze tady poradi jedině odborník.A hlavně si nechat zkontrolovat zrovna všechny

zutinka
autor
18. dub 2019

Tak už jsem objednana na kožní.

moxha
18. dub 2019

Určitě zajdi.Též jsem měla takovou pihu a na chirurgii mi ji vyřízli a poslali na histologii,kde potvrdili melanom...

ninka115
18. dub 2019

k doktorovi co tady

jirovapa
18. dub 2019

Jelikož jsem zrzka, tak znamének a pih mám tolik a všude, že to nestíhám sledovat. Ale musím chodit každý rok na kontrolu na kožní a tam mi vyšetří všechna znaménka. A jak píšou ostatní, v klidu si zajít na kožní a je to. Tam poradí. Nějaká znaménka (ty nevzhledná, vystouplá a neškodná, třeba na krku apod.) jsem měla povoleno od lékaře nechat si odstranit pomocí laseru.

zutinka
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
myladybug
18. dub 2019

mění tvar nebo barvu? Roste nebo bolí, krvácí? Určitě zajdi k dr, ale neviděla bych to tragicky