Jsem neplodná?

romana1997
22. kvě 2023

Dobrý den chtěla bych se zeptat a poprosit o radu. Byla jsem na laparospii kde mi byl odebrán levý vejcovod ( měla jsem ho v dezolatnim stavu + tehutinu pod) a hodně srůstu po celém břiše ( laparospipii už jsem měla asi 6krat kvůli cystam a srůstum) bylo mi řečeno že pravý vejcovod mám neprůchozí, že jsem neplodné... Je to asi hloupý dotaz ale četla jsem že nějaká šance na otěhotnění je.. Máte některá zkušenost? V centru asistované reprodukce jsem byla, ale čekala jsem že po operaci to budu moct zkusit přirozeně a teď si nevím rady co mám dělat... Děkuji za Vaše komentáře

kocila
22. kvě 2023

@romana1997 prirozene asi neotehotnis (zazraky se deji,ale je otazka jak dlouho budes verit a zkouset).Pri teto diagnoze bych sla do IVF…

levandule_k
22. kvě 2023

@romana1997 No jedině, že bys zkusila psychosomatiku a rozplétat si důvody svojí neplodnosti, pak bys mohla jít naproti "zázraku", že otěhotníš přirozeně, ale to bych dělala jako doplněk (práce na sobě se ti nikdy neztratí). Pokud bych chtěla dítě, tak bych to s tvou diagnózou řešila v CARu, protože s tvou diagnózou otěhotnět přirozeně je na úrovni zázraku.