Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kožní problém - svědivá vyrážka, může to být ze stresu?

lucousek111111
19. říj 2018

Dobrý den, prosím nemel nekdy nekdo stejny problem?.. na kuzi se mi zacala objevovat tato vyrazka, obcas to svedi.. v posledni dobe mam dost stresove obdobi, tak me napadlo, ze by to mohlo byt i tim? Navic jsme predelavali bytove jadro, tak me jeste napadlo, ze by to mohlo byt z toho prachu, protoze mam dost vyschlou kuzi.. Dekuji za
Jakekolov info🙂

jakekoliv info🙂

aklin
19. říj 2018

To muze byt stresem. Mam podobny problem ze stresu se mi objevuje koprivka a ekzem na obliceji.

nikolaamiminko
19. říj 2018

Ahoj, psala jsem sem asi pred pul rokem (bez reakce) mela jsem to same! Ruzne po tele, svedilo to a zas to zmizelo - bylo to stresem... az prejde stres, prejde i koprivka, drzim pesti, at je to brzy ;)

lucousek111111
autor
20. říj 2018

Mockrát děkuji za odpovedi, dámy❤️

moodie
22. říj 2018

Ano klidně to může být, máme doma něco podobného u neteře, ta když má třeba nějaký problém, tak než aby se třeba vykecala, tak to v sobě drží a pak se jí dělá atopický ekzém. Je z toho vždycky akorát ve stresu. Ale prachem to může být také.

dada324
31. kvě 2019
Uživatel dada324 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dada324.

Ahoj, vyrážka se může projevovat i při nesnášenlivosti lepku. Zkus test na lepek https://www.drmax.cz/veroval-nesnasenlivost-lep...

krakis
18. bře 2020

Dobrý den,tato vyrážka (nebo teď už spíše vřídky) se mi poslední 3.roky objeví vždy zhruba po půl roce a za 14.dní zmizí.Moje kožní lékařka mi na to dává nějakou drahou dělanou mastičku nebo pudr.Já si ale myslím,že by se měla léčit příčina a ne důsledek.Nevíte z čeho to může být? Žádné zdrvotní ani osobní změny jsem neprodělal.Díky za rady Petr

Sem začni psát odpověď...

Odešli