Krevní obraz. Poradí někdo, prosím?

mamio
13. črc 2021

Poradí mi prosím někdo kdo se v tom vyzná? Kvuli pocení v noci a návalům vedra přes den,vše začalo po návratu z porodnice(dva a pul měsíce), předtím sem tohle nikdy neměla,nekojim, následně po šestinedělí 1 dávka vakcíny na Covid,jsem šla jako samoplatce na krev, neboť zítra mě čeká druhá dávka vakcíny a měla sem pochyby co se mnou je.Nechala jsem si tedy udělat krevní obraz plus diferenciál.Tam vyšlo vše v normě až na netrofily nižší, zvýšené lymfocyty a bazofily.Nechala jsem si vzít rovnou hormony ty jsou v pořádku.Mudr tvrdí ,že je obraz v normě,ale jak může být v normě,když jsou zvýšené tyhle hodnoty my nevysvětlila.Nechci udělat tou druhou vakcínou nějakou chybu,a přemýšlím jestli ji neodložit, abych se ještě víc nějak nedodelala.Mate někdo zkušenosti z čeho můžou být tyhle hodnoty?Minulej týden mě ještě bolela v pravém podpaží uzlina, ale pouze na dotek, druhej den už nic. Teď se výjimečně už dva dny cítím dobře a bez pocení.Děkuji.

majena39
13. črc 2021

@mamio řekla bych, že řekl, že to je v normě, protože ten rozdíl oproti normálu je minimální a počítá se taky s nějakou menší laboratorní odchylkou v přístroji... 🙂

mamio
autor
13. črc 2021

@majena39 díky a ty tomu nějak rozumíš?

majena39
13. črc 2021

@mamio no jsem zdravotní sestra, možná tu bude i nějaká doktorka 😊

kuttu
13. črc 2021

@majena39 Souhlasím,odchylka je minimální

mamio
autor
13. črc 2021

@kuttu děkuju za odpověď,já si právě říkala,že odchylka o deset je už docela dost... například u těch neutrofilu...

mamio
autor
13. črc 2021

@majena39 díky za odpověď 😉