Lze nahmatat dělohu přes konečník?

britney
2. lis 2018

Byla jsem u DR s tím že mám hemoroid a v poslední době mě pobolivá úplný konec konecniku- po návštěvě WC.
DR mě prohlédla prstem a odsouhlasila že je tam napůl venkovní a vnitřní hemoroid.
Poté se ještě rozhodla mě prosáhnout i výše v zadku a tam prý nahmatala něco jako hmotu či bulku. Zmínila ze to může být i děloha přes stěnu a nebyla si jista, s tím že možná mám obracenou dělohu. (Nikdy není možné najít můj čípek když jsem na gyndě)
Jsem vynervována že tam je nádor atd.. je možné že to byla děloha nebo čípek co cítila?

andelka
2. lis 2018

@britney jo,však panny se vyšetřují přes konečník a ne přes pochvu. Čípek by měl být citelný v pochvě. Obrácená nebo zakloněná děloha by neměla být problém a mít na to vliv ( též mám otočenou dozadu). A hemoroidy teď taky. Je to fakt radost.

britney
autor
2. lis 2018

@andelka díky. No uvidím. Kdyz mě DR prosahavala takjsem cítila jakoze někde u pochvy, dokonce i mocak jsem ucitila. Mě právě čípek nikdy nemůžou najít,dokonce mě odmítli dělat stery ze ho prý nevidí nikde. To vše až po porodu, předtim nikdy nebyl problém.