Mohou ovulační bolesti trvat týden?

2. zář 2023

Ahoj.. už od 10dc mám bolesti podbrisku..bolí mě oba vaječníky a celkově celý podbrisek,taková divná bolest jakoby tahání celého podbrisku😀 prvně sem si říkala ,že je to určitě ovulace jenže už to trvá týden a bolesti jsou pořád a pořád stejný. Někdy mě to bolí víc ,někdy min ale je to dost nepříjemné. Můžou ovulační bolesti trvat týden? Nebo co by to mohlo být, nemá někdo zkušenosti?

bartk
2. zář 2023

No nikdo ti to tu asi neřekne . Dojdi si k dr. Já měla ovulacni bolest před ovulaci

lencaa11
2. zář 2023

To je takové jo může to bejt od ovualce stejně to může bejt od cysty třeba nebo něco jiného pokud je to velká bolest řešila bych to z lékařem

agneska7
2. zář 2023

Teď jsem měla to samé , každý den jsem říkala aha tak dnes je ovu a další den znova a znova 🙈 no nevím proč to bylo po cca týdnu to ustálo 🤷 ani mě nějak nenapadlo to řešit byla to taková klasická bolest na ovulaci ( ale my se nesnažíme o mimi, jen se snažím vypozorovat svůj cyklus )

werik153
2. zář 2023

To jsem měla já a měla jsem tam cystu.

autor
2. zář 2023

No zkusila sem si udělat poprvé v životě ovulační test a co sem četla tak ovulace je,když je čárka stejně silná ne? Tak asi mám ovulaci teď to vypadá

lencaa11
2. zář 2023

Ano blíží se ovulace ☘️☘️

autor
2. zář 2023

@lencaa11 takže to znamená,že teprve bude?😀

lencaa11
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencaa11
2. zář 2023

může bejt klidně dneska -zitra to už je takové záhadné