Používáme cookies. Více informací zde. OK

Mortonova metatarsalgie, měly jste toto onemocnění?

eloana
29. led 2015
Ahoj holky, nemela jste nektera toto onemocneni nervu? je to utlaceni nervu u prsnu na noze...Vcera mi to zjistila obvodi. Dale se mam objednat na neurologii a pak me poslou dale..pry se to operuje. Nemate nektera zkusenosti ? dekuji
eloana
autor
30. led 2015
Nemate prosim nekdo zkusenost? nikde jsem o tom podrobnosti nenasla... krom popisu nemoci...dekuji
thenulicek
20. kvě 2016
Dobrý den, zajímalo by mě, jak jste prosím dopadla? mám stejnou diagnózu...dneska jsem byla na obstřiku nervu....Bolesti v noze při chůzi už jsou neúnosné...
bajola
9. srp 2016
Ahoj, mortonovo neuroma (neuralgii) mam taky a co je jeste lepsi, ze jsem si to musela diagnostikovat sama, protoze na neurologii na me hledeli jak na zjeveni (vygooglovala jsem to na zahranicnich strankach). Nejdriv mi dali vlozky, ktery me v botach jedine tlaci a pomohly asi jednou. Pak mi dali nejak obstrik, ktery mi to spis jeste zhorsil. Nosim hlavne sportovni boty, v tech je to ok, ale jinak vzdy tak po hodine v jinych botach na noze je to sileny. Ted me posilaji na rehabilitace, dost pochybuju, ze to pomuze, podle me jedine reseni by mohla byt operace, ovsem jsem cetla, ze ta muze ovlivnit pak chuzi, anebo ze to taky nemusi zabrat. Takze asi budeme muset trpet az do smrti.

Sem začni psát odpověď...

Odešli