Může za tyto problémy vyčerpanost?

ahojcau
14. únor 2019

Ahoj..holky poradte prosimvas ..vcera me cely den bolel spodni ret..pam jsem si vsimla ze jsou tam 4 takovej bile pupinky a ret lehce otekly...dnes rano to vypada jako puchyrky z toho jsou asi 2 praskle a uz to tolik neboli..v zivote jsem nemela opar..netrpim na ne!! Akorat od nedele litam kolem manzela ale hlavme kolem deti ( 7let a rok ) vsichni tri nemocni..deti horecky stale kolem 39 syn celou noc ke 40 takze jsem za posledni 4 dny naspala tak 3h. Do toho musim neco uvarit uklidit..litam tu jak hadr od jednoho k duhemu..k tomu jsem to v pondeli dostala celkove citim ze jsem docela vyrizena myslite ze je to nejaka reakce tela a vsechno se vsim proste vycerpanost stres ? Nebo co jineho..diky

calvac
14. únor 2019

@ahojcau Myslim,ze je to tak,jak pises. Stres,unava atd. Jedno s druhym.

peethule
14. únor 2019

@ahojcau já to mívám z únavy, stresu a nedostatku vitamínů hlavně béčka 🙂

jannym
14. únor 2019

to vypadá na afty, taky mívám v období kdy bych potřebovala se rozdvojit...doporučuji pivovarské kvasnice (mě skvěle pomáhají) a pokud to půjde naplánovat si hodně brzy dávku odpočinku, obvykle cca do 1 týdne zmizí, pokud by se zvětšovaly nebo množily doporučuji kloktat šalvejový čaj nebo něco jiného co jste zvyklá užívat jako dezinfekci

biedronka10
14. únor 2019

To jsou afty. A je jedno jestli afty nebo opary. Virus jmenem herpes je to stejny. A ano, je to z unavy, stresu, zkratka celkova unava organismu, vycerpani, mnohdy i po prodelane nemoci. Ukazuje to celkove na oslabenou imunitu. Mohla bych vypravet, mam s tim bohate zkusenosti. Doporucuju doplnovat komplex becek (vitaminy)