Našla jsem si bulku v prsu

kajunka01
3. pro 2018

Ahoj holky tezko se mi to pise ale musim se nejak ukldinit, od puberty mam prsa rozdilne velke a pred par dny jsem si nahmatala bulku v prsu tom vetsim a boli to (boli to yz dyl a nevim jestli jenom pred mesickama) cyklus mam nepravidelny dostat jsem to mela pred 2dnama a minuly mesic jsem byla i na vybolavaci injekci, dnes jsme byla u dr a zitra jdu na sono ale strasne se bojim dr mi tam nahmatala asi jeste jednu, v tom samem prsu :( co kdyz to bude nador? Mam doma 2rocni dite nekojim od porodnice je mi 24roku :(nevim co mam delat straane se bojim prosim mare nekdo podobnou zkusenost?? Ani zas neusnu z tech nervu :(

kocila
3. pro 2018

@kajunka01 muzou to byt cysty, je dobre ze jsi zasla k lekari.Na sonu poznaji,zda se jedna o cystu, a pokud se jim nebude neco pozdavat, udelaji biopsii (ale ne ten den).Zitra budes vedet,coz je super termin, ja jsem cekala pres tyden,coz byly nervy a pak jeste biopsii,ktera byla OK.

kajunka01
autor
3. pro 2018

@kocila dekuju mam jich tam asi vic takze jd to mozny ze je to z rozhozenych hormonu a z ms :( dekuju snad bude vse ok

ivular
3. pro 2018

Já mám v obou prsou bulek hned několik - trpím na cysty. Zvětší se a bolí vždy před MS, naopak po MS o nich ani nevím. Nevýhodou je, že v takovém případě nelze provádě preventivní samovyšetření prsou.

kajunka01
autor
3. pro 2018

@ivular proc nejde? Boli vas to na pohmat?

marketa1218
3. pro 2018

@kajunka01 Určitě to budou jenom tukovky ( cysty) nenervuj se bude to dobré 🙂

kajunka01
autor
3. pro 2018

@marketa1218 dekuju 🙂 verim ze to bude dobry

neomenia
3. pro 2018

Ahoj. Rakovina prsu neboli (bulky jsou u ni nebolestive). Bolave bulky budiu spis cysty nebo fibrosni mastopatie, to je, kdyz se delaji v prsu takove uzliky, ktere jsou jinak neškodné. Bude to ok, drzim palce.

cherris
3. pro 2018

@neomenia nechci strašit, ale to, že rakovina nebolí, je blud. Může to bolet, ale u tak mladé ženy bych vsadila spíš na nějaké cysty. Rozhodně bych se nechala vyšetřit, abych měla pokoj.

kajunka01
autor
3. pro 2018

Zitra jdu na sono, holky vidite tam neco??

jge
3. pro 2018

@kajunka01 neco tam vidim. . . Drzim pesti s obojim

neomenia
4. pro 2018

Boli az pozdní faze, bulky ne...

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajunka01
autor
4. pro 2018

@ter ahoj na sono jdu az po 14h od rana me poboliva zaludek a carka na testu zesilila takze zavolam po sonu na gyndu 🙂 dam vedet moc dekuju za podporu 🙂

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aselluska
4. pro 2018

Měla jsem mastodynie, zvětšené prsní mléčné žlázy, je to bolestivé, ale není to nic nebezpečného, chodím na kontroly prsou každý rok už od 18ti a lékař vždy řekne, že není problém přijít kdykoliv by se mi něco nezdálo ...

kajunka01
autor
4. pro 2018

Tak orej jen mlecne zlazy