Nejsem těhotná, no cítím pohyby v břiše

markeeta
11. led 2008

Mile zeny,
mam na vas dotaz, mozna s tim nejaka ma zkusenosti a nechce se mi otravovat doktory, dokud nemam tuseni o co by mohlo jit.
Posledni mesic citim ve svem brise, ze se tam neco hybe. Partner je toho nazoru, ze se asi deloha stahuje zpatky, ale je mi divne, proc to citim az tedka. Cemu by se to dalo popsat? Neco jako pohyby miminka, ale v tehu byt nemohu, alespon ne ve fazi, ze bych citila mimiska, protoze v sestinedeli jsem mela celibat kvuli ocistkam a mame chraneny styk (poprve jsem to citila 4,5m od porodu), nebo to muze byt nejake zviratko 🙂 , ale nevim jak by se tam dostalo.

hanicka12
30. led 2012

cauko ja tie pohiby uz mam dos dluho a lekar mi povedal ze niesom tehotna tak to moze bit to strevo

danilienka
1. únor 2012

Ahoj, ja som to citila tiez po porode, mozno to bol zvyk a potom mi to chybalo/to babo v brusku/, tak mozno pohyb potravy som vnimala tak, neviem, potom to prestalo...

michaela88878
27. led 2013

aj já to zrovna citim jsem z toho vyplašená pod levým žebrem mě to tam kope...lítam sem a tam a furt si mačkám na břicho jestli tam něco neni 🙂

krecinek7881
27. lis 2014

Ahojky já jsem po porodu už 3 roky a ted mi najednou začalo se něco hýbat v břiše od pupíku na pravo,přesně jako kdysi pohyb miminka,tak se mi ulevilo,že to budou střeva 😉 jsem myslela že mi snad šibe...ale že si mi to objevilo až takhle dlouho po porodu? Dříve jsem žádné potíže neměla,tak asi budu muset upravit stravu 😉

flower11121
16. pro 2014

Ahoj, mě to také kope pod levým žebrem, už jsem měla strach, že tam mám nějakou tasevnici 😀 😀 😀

kacka.l
19. dub 2015

@michaela88878
@flower11121 holky tak jak to dopadlo? Taky meto jiz druhYm dnem kope pod levm zebrem k tomu mam MS takze tehotna nejsem. Je mi to opravdu neprijemne. Byly to fakt ty streva? Dekuji.

flower11121
20. dub 2015

U mě to byly střeva 😉

kluchovajitka
27. kvě 2015

Ahoj jsem 17m po porodu a mam taky pocit že se mi něco hýbe v břiše, ale cítím to docela často skoro každý den. Už jsem si dělala testy a byli negativní tak to budou asi ty střeva. 🙂 mám tělísko tak snad mě nezradí 🙂 ted treti ditko bych asi nezvládla 😒 a ještě jsem se chtela zeptat jestli tu je nejaka maminka ktera zjistila tehu pozde treba az v 4-5m bylo by to vubec mozne?

cica002
27. kvě 2015

@kluchovajitka Kamaradka zjistila az mezi 3-4 mesicem.Kojila starsi dceru a nemela menses. Unavu si vysvetlila peci o malou a zvetsujici bricho tomu,ze jedla pozde vecer. Holcicka se narodila pred mesicem donosena a zdrava 🙂

kluchovajitka
27. kvě 2015

@cica002 No tak doufám že to nebude můj případ 🙂 zítra jdu k dr kvuli telisku tak doufam že mi nekřene že čekam mimčo. ikdyž testy byli neativní 😅

shine2015
27. kvě 2015

@kluchovajitka podle me plasis zbytečně.....test mas negativní.....prostě mas zarazeny prdy 😀

kluchovajitka
28. kvě 2015

plasila jsem zbytecna nejsem 😀

mama87
24. zář 2020

Zdravím dámy... Mám 10 mes holčičku... A stále mě bolí břicho... Ne třeba před medickama ty už jsem bohužel dostala když malinka měla 9 mes. Mám to Teda nepravidelný a dlouho i 9 dní :(... Kojím.A občas spíš v noci tak mě bolí břicho jakoby i dole ale pod pupkem a pak nějak všude..
Někdy až jak kontrakce.... A jsem moc ráda... Co tady čtu ty pohyby břichu mám taky... Říkala jsem to mamince a říkám. Mami. Jakoby mi tam Zapoměl druhý miminko :D....

zula12
2. dub 2021

Ahojky já taky cítím ti pohyby a to sem už 12let po porodu ale jenom když ležím