• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nejsem těhotná, no cítím pohyby v břiše

28. května 2015 
cauko ja tie pohiby uz mam dos dluho a lekar mi povedal ze niesom tehotna tak to moze bit to strevo
31. led 2012 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja som to citila tiez po porode, mozno to bol zvyk a potom mi to chybalo/to babo v brusku/, tak mozno pohyb potravy som vnimala tak, neviem, potom to prestalo...
1. únor 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj já to zrovna citim jsem z toho vyplašená pod levým žebrem mě to tam kope...lítam sem a tam a furt si mačkám na břicho jestli tam něco neni :slight_smile:
27. led 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem po porodu už 3 roky a ted mi najednou začalo se něco hýbat v břiše od pupíku na pravo,přesně jako kdysi pohyb miminka,tak se mi ulevilo,že to budou střeva :wink: jsem myslela že mi snad šibe...ale že si mi to objevilo až takhle dlouho po porodu? Dříve jsem žádné potíže neměla,tak asi budu muset upravit stravu :wink:
27. lis 2014 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě to také kope pod levým žebrem, už jsem měla strach, že tam mám nějakou tasevnici :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela88878
@flower11121 holky tak jak to dopadlo? Taky meto jiz druhYm dnem kope pod levm zebrem k tomu mam MS takze tehotna nejsem. Je mi to opravdu neprijemne. Byly to fakt ty streva? Dekuji.
19. dub 2015 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě to byly střeva :wink:
20. dub 2015 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj jsem 17m po porodu a mam taky pocit že se mi něco hýbe v břiše, ale cítím to docela často skoro každý den. Už jsem si dělala testy a byli negativní tak to budou asi ty střeva. :slight_smile: mám tělísko tak snad mě nezradí :slight_smile: ted treti ditko bych asi nezvládla :unamused: a ještě jsem se chtela zeptat jestli tu je nejaka maminka ktera zjistila tehu pozde treba az v 4-5m bylo by to vubec mozne?
27. kvě 2015 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluchovajitka Kamaradka zjistila az mezi 3-4 mesicem.Kojila starsi dceru a nemela menses. Unavu si vysvetlila peci o malou a zvetsujici bricho tomu,ze jedla pozde vecer. Holcicka se narodila pred mesicem donosena a zdrava :slight_smile:
27. kvě 2015 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cica002 No tak doufám že to nebude můj případ :slight_smile: zítra jdu k dr kvuli telisku tak doufam že mi nekřene že čekam mimčo. ikdyž testy byli neativní :sweat_smile:
27. kvě 2015 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluchovajitka podle me plasis zbytečně.....test mas negativní.....prostě mas zarazeny prdy :grinning:
27. kvě 2015 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
plasila jsem zbytecna nejsem :grinning:
28. kvě 2015 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek