Odstranění křečových žil. Máte zkušenost?

mamkule
13. říj 2007

Ahoj maminky i nemaminky,chci se zeptat, zda nekdo nema zkusenost s odstranenim krecovych zil,mam jit pod narkozu na sotraneni krecove zily-hlavni, pak az sklerotizace metlicek, nechci pod narkozu, klidne bych si i zaplatila amblulatni zakrok.Napiste mi nekdo zkusenost, enchci byt v nemocnici hospitalizovana tyden, nevim jak by to zvladnul muj maly synek a ja hlavne ☹ ,napiste mi vasi zkusenost budu moooooooooooooc rada zdravi vas Alena

mer
28. čer 2017

@anprik Mohu info jaké přírodní produkty děkuji

rencop
28. čer 2017

@anprik Muzu se zeptat jake bylinne produkty - chtela bych vyzkouset 😉 Diky.

anprik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaschmar
28. čer 2017

Ahoj co je to SZ? prosím písni sem. Chce to ale něco při kojení, zatím jsem na žádný "zázrak" nenarazila. Děkujiiii 🙂

anprik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pinkrose1
9. lis 2017

Ahoj, kdo jste byl prosím na opreci s křečákama, jak jste na tom po pár letech? Jsem 3 roky po operaci a s nohou mám stále problémy. Dělá mi problém sehnat kalhoty, protože mám to jedno lýtko větší, takže většinu kalhot prostě nenatáhnu. A když, tak cítím, jak mě obepínají a je to hodně nepříjemné.. I boty jsem musela začít kupovat o číslo větší, protože ty předtím mě tlačí.. Nehledě na to, že mě noha hodně často bolí (v tom místě, kde byla žíla hodně vystouplá), takže občas pajdám a nevydržím dlouho stát ani sedět. Je to normální? Máte to také tak?

mer
9. lis 2017

@pinkrose1 To mi ani neříkejte, taky přemýšlím o operaci nebo laseiru, ale pokud bude větší problém než před tím tak to je fakt blbé

slimacikmia
9. lis 2017

@pinkrose1 ahoj, ja som jednu nohu mala operovanú cca v 2012, ale pooperačná starostlivosť defakto nebola žiadna, len punčocha, sj tú mi namerali nejakú väčšiu ... S touto nohou mám stále problémy, bolí, opúcha(oteká), vytvorili sa mi na nej metličky atď no a terajší lekár prehlásil, že to bolo operované nedostatočne, nebola odobraná celá tá žila, od triesla až po kotník...
Druhá noha bola operovaná tento rok nejak v máji (květnu) a tá je úplne v pohode aj teraz počas tehotenstva... Žiadna bolesť, otoky, nič. Ale tá žila bola odstránená celá a pooperačná starostlivosť bola dôsledná (bandáž s pančuchou a následne len pančucha, celkom cca 7 týždňov myslím...)

janurous
16. led 2018
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

Já s tím díky bohu teda zkušenost nemám, ale moje sestra bohužel ano a vím, co to bylo lítání než se jí pořádně někdo věnoval a pomohl jí s tím něco udělat. Člověk si myslí, že je v Praze, tak je zde větší pravděpodbnost, že se mu podaří narazit na odborníka, ale opak je pravdou.

andariel25
22. říj 2018

Dobry den. Prosim nekdo zkusenost s laserem krecovych zil? Boli to?

mer
Autor odpověď smazal
Zobraz
mer
23. říj 2018

Taky by mě zajímalo co ten laiser ideálně zlínský kraj děkuji

andariel25
25. říj 2018

@mer mam to dnes za sebou. Zlin Mudr.Hnatek

mer
30. říj 2018

@andariel25 Laserem? A jak se cítíte?A kolik vám toho dělali? díky za info

andariel25
30. říj 2018

@mer obe nohy najednou. Laserem se spalovaly zily, ktere zpusobovaly krecove zily na cele noze. Trochu to boli, ale odesla jsem po svych a funguji

mer
5. lis 2018

@andariel25 A jak to vypadá? A kolik vás to asi stálo? Bolelo to při zákroku? A jak dlouho musíte nosti kompresivní punčochy? Děkuji a nezlobte se za kopec otázek, nástoupila jsem do práce a nožky bojejí tak zjištuju co a jak

andariel25
5. lis 2018

@mer jj vypada to lepe, poznat to jde. Zakrok mirne boli vpichy, ale nic hrotneho. Puncochy nosit 10 dni. Vse super, jen teda cena 20tis..

mer
Autor odpověď smazal
Zobraz
mer
12. lis 2018

@andariel25 cena je za jednu nohu nebo obě? Pokud je to jinak ok tak ty penízky jsem ochotna obětovat mě jde hlavně o to aby mě ty žily neboleli, na vzhled už jsem si nějak zvykla

andariel25
14. lis 2018

@mer za obe

kaschmar
13. pro 2018

@mer dobrý večer, byla jsem včera na radiofrekvencni ablaci plus flebektomie v HK. Mohu poskytnout informace. Pište dotazy. Zuzana

mer
16. pro 2018

@kaschmar Koli vás to stálo, a hlavně jak fungujete a co nohy bolí? děkuji za info Adamová

milena1111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ltv40
27. led 2019

@kaschmar Dobrý den, Zuzano, moc by mě zajímalo, jak nyní po měsíci hodnotíte ten zákrok. Bolelo? Jak se hojí? Máte modřiny? Kokik Vás zákrok stál a kde Vám ho dělali? MOC děkuji a pardon za hromadu otázek... 🙂

lavita
17. únor 2019

@ltv40 jdu 5.3., dám pak vědět

mer
18. únor 2019

Jdu 29.3. Tak uvidíme bohužel laser že prý není v hodný, takže jdu na odstranění metodou chiva. Máte někdo zkušenost?

luckaasamuel
27. únor 2019

Ahoj holky zitra jdu na operaci křečových žil laserem...bojím se jak blazen ...🙈🙈🙈🙈byl jste někdo?musim tam být den předem ..jsem zvedava jak dlouho tam budu muset byt

lavita
28. únor 2019

@luckaasamuel ja jdu ted v utery a mam prijit 10min pred zakrokem...a pak hned domu. kam jdes? ja na malvazinky

luckaasamuel
5. bře 2019

@lavita ja byla v Jbc u nás radiofrekvenční ablace +normal u kotníku 😊

lavita
8. bře 2019

tak to mám za sebou