Opakované angíny a škaredé mandle. Co myslíte?

9. pro 2023

Ahoj měla jsem dvě anginy po sobě, posledni před 14dny. Teď mám jen rýmu a kašel a mrknu na mandle a tohle 🙈 může to být z virózy nebo jedu zase v angínu? mě už napadla i rakovina mandlí, takhle mandle zdravé asi nevypadají. Zatím mě mandle nebolí ale fakt se bojím aby tam nebyl karcinom nebo něco. Co myslíte?

zmrzlinka
9. pro 2023

To z fotky nikdo nepozná jestli tam máš karcinom.Jestli se Ti vrací angíny,tak doporučuji vyšetření na ORL.

jipe
9. pro 2023

po angínách zůstávají ty mandle hrbolaté, zvrásněné... můj krk vypadal podobně, dr. řekla drobná granulace, udělala test na covid, výtěr, vše negativní, takže asi nějaká viroza. Karcinom mě teda fakt nenapadl

slecnami
9. pro 2023

To jsi zase ty, jak ti kápla na hlavu ta kapka vody, nebo je vás tady takových víc...??

sahrazad1
9. pro 2023

Angíny jsou i virové , a jsou častější , nežli ty bakteriální . Ty jsi kup dubové kapky nebo streptokill a strikej si tam toto . Posiluj imunitu , zdravé jez . Dej tělu čas se zahojit.

fyii
9. pro 2023

ja mela uplny kratery do mandli plnr hnisu, opakovane anginy, pomohlo mi az odstranrni krcnich mandli, od te doby anginy nemivam, ze me nekdy boli v krku to jo, ale anginu jsem nemela leta. Dojdi si na ORL, oni posoudi jak moc jsou mandle shnile a zda potrebuji ven ci ne