• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po vymáčknutí vyrážky v uchu neslyším. Co dělat?

2. prosince 2008 
autor
kili:no vím to od 15tt že to vypadá na holčičku a navíc třeba z plodové vody to víš taky dřív...

nj holky bedar v uchu mě vyplašil ale už je to a zvladla sem to nakonec sama
2. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a spárka to má být tak mi říká manžel...jako spára mezi dlaždičkami...strašně ráda obkládám
2. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to pak dopadá, když jsou nicky bez háčků a čárek :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sparka jsme radi ye to bzlo jen tohle to...ale pobavilo nas co dokaye ten hnis y bedara ypusobit... :wink: a jak yesmesnujem jine temata cim...
2. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sis:tj teda
2. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsem šárka
2. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se i rzmuje...sarka sparka... :grinning:
2. pro 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janulle22:tj teda hlavně že sem vás pobavila :angry: :grinning:
2. pro 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sparka/ale b=neber si to tak... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sparka a to si na to ucho fakt nepocula vobec? to si tam musela mat kolko hnisu? teda... ja keby som z nicoho nic "ohluchla" urcite by som utekala na pohotovost...
2. pro 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sirinka:vůbec no byl to tak 2mm silný a 7mm velký kruh neslyšela sem vůbec bylo to hrozný...a když sem chodila tak sem se motala ty jsi taky těhulinka já taky :grinning:
2. pro 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sparka ,aj moja mama je Šárka :wink:
2. pro 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
slnieckova preco?ja som sa tiez dobre bavila aj ked som neprispela,ved to bolo evidentne,ze ma daco v uchu a pokial v tom nemal prsty manzel :sweat_smile: :sweat_smile: alebo dieta :grinning: :grinning: :grinning: tak potom co ine ako Wax :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nj vy ste tak chytrý některý a chtěla bnych vidět vás
2. pro 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemuzu, jak se chechtam... :grinning:
2. pro 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja len k tomu kili,-ja som tiez vedela od 16tt,ze budem mat dievcatko.videl dr.na sone,aj ked nechcel este velmi povedat,som ho donutila. :wink: /mne sono robil kazde 2t,ako rizikovke/ :wink:
2. pro 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
roasha:ahojky děkuji ti žesi to sem napsala,jen by mě zajímalo jestli bys tak měla strach kdyby se ti něco takového stalo...

giorgina:nj pani chytrá
2. pro 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sparka,jasne ze by som sa bala. :wink: :slight_smile:
2. pro 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
roasha:já jsem prostě měla strach kdyby se to stalo hned po vymáčknutí bedara tak to chápi ale trvalo to tři dny...a dnes sem neslyšela vůbec,tak mě to vyděsilo...
2. pro 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaj som pri Jarkovi vedela ,že budem mať chlapčeka už v 16 tt :wink: :wink: :wink:
2. pro 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no akoze ja som si vazne myslela ze si niekto robi srandu preto som ani neprispela,sparka nejeduj sa ber to tak,ze chvalabohu nebolo to nic zle :grinning: :grinning: :grinning: a ako si si to nakoniec vytiahla? :sweat_smile:
2. pro 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda no nevbola som si ista :grinning: :grinning: :grinning: sparka,samozrejme ze keby sa to stalo mne tak aj ja sa obavam ale urcite to neriesim po par dnoch na internete ale hned rano startujem helikopteru a letiiiiiiiiiiiim k dr :sweat_smile:
2. pro 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bubba:jak sem to vytáhla trošku trapné a komické... vzala sem odsávačku na nudle baby vac ariana ta je na vysavač strčila do ucha a zapla vysavač na plný plyn...nešlo to tak sem vykapala a pak to vylítlo a já slyšela :grinning:
2. pro 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sparka dobre si sa vynasla...a dobre ze si povedala,keby nieco......tak viem ako nato :grinning:
2. pro 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
roasha, ja viem, že sa dá tak skoro vidieť, ale u dievčatka mi to príde ako dosť hrubý odhad, keby tam bol chalan, tak mlčím, ale rozhodne vám verím
2. pro 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak stát se může cokoliv vid? :grinning:
2. pro 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mám tiež niekedy beďara v uchu, ale buď mám malú dierku alebo tlsté prsty, ale vymáčknuť to nikdi neviem. Ale vždy ma tak s..e, keď je taký boľavý :angry:
2. pro 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to tak dlouho dloubala až sem vydloubala :grinning: a byla sem bez sluchu :cry:
2. pro 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek