Pocit přeleželé ruky. Stalo se vám?

levandulka41
26. lis 2023

Pěkný večer, jdu di pro radu. Dneska brzy ráno mě vzbudila ztrplá ruka a mravenčení. Mám zuzený karpál, tak jsem tomu nevěnovala pozornost a chtěla usnout. To už mi nešlo, protože ruka mě brnela chvíli od ramena po loket, pak od zápěstí po prsty..měla jsem i pocit oteklych prstů. Když jsem si sedla, bylo to lepší, při ulehnuti zase. Takové divné pocity leve ruky jsem měla celý den, relativně přešlo před hodinou. Docela dost jsem teď v týdnu pracovala rukama, které odpo bolely jsk čert a žádá ruky, kolem lopatky a ještě jsem si včera odpoledne procvičila záda s pomocí gumy. I teď když držím mobil tak začnou mravenčit prsty ☹ na netu jsem si samozřejmě přečetla, že to může být předzvěstí CMP , takže docela panikařím. Dala jsem si na záda přehřívácí polštářky, tak uvidím. Stalo se některé z vás taky? Třeba od zad nebo z přetížení?

lenerka1
26. lis 2023

Mívám to od hrudní páteře, ale ne v takové míře. Ale je třeba vyloučit závažnější příčiny.

levandulka41
autor
27. lis 2023

@lenerka1 taky jsem byla v šoku že tak dlouho. Dneska už to nebylo tak intenzivní. Jen při práci klasika brneni zápěstí do prstů . No snad to nic nebude