Pořád vypadám jako těhotná i 7 měsíců po porodu

hankaviki
27. dub 2019

Jsem 7 měsíců po porodu a břicho je stále vypouklé, jako bych byla těhotná. Ano, byla a jsem silnější postavy a těhotenství tomu taky moc nepomohlo.. Ale to břicho fakt vypadá divně. Že bych byla opravdu těhotná nehrozí, toho se neobávám.

ela90
27. dub 2019

@hankaviki tak mas mozna rozestup brisnich svalu. Zajdi si za nejakym fyzioterapeutem. Rozhodne nedoporucuji cvicit doma dle videa na yt a podobne, pokud nejsi poradne znala "problematiky".

marketa1218
27. dub 2019

@hankaviki také mně napadla diastaze.

hankaviki
autor
27. dub 2019

Díky, holky. Myslela jsem, že diastaze se pozná podle díry v břiše, ale koukám na google, že to být nemusí a opravdu to moje břicho vypadá jako těch žen, co jsou na obrázcích. A únik moči, který je tam zmiňován, mám taky.

olga_
27. dub 2019

@hankaviki Mrkni na info také sem: http://www.ivafis.cz/

barca2332003
27. dub 2019

@hankaviki také mám stejný problém, dcerka má 10 měsíců

olga_
27. dub 2019

Holky, ještě to stahování bříška může komplikovat kýla. Já mám po dvojčatech kýlu i diastázu, ale cvičím se zkušenou trenérkou (jednou z doporučovaných Ivou Fiškandlovou na jejich stránkách) a jsou tam velká zlepšení. Největší posun ale nastane asi stejně až po odstranění kýly.

klea81
27. dub 2019

A není to jen kůže a tuk? Mě pomohlo až omezení lepku a břicho bylo za 2 měsíce pryč. Celiakii ale nemám.

zelenaesmolda
27. dub 2019

@hankaviki chce to pohyb 🙂

makronka222
28. dub 2019

Spravne jist, pohyb, cviceni

marketanova
29. dub 2019

Chci se také zeptat, nejde mně sundat tuk kolem břicha a pořád jsem nafoukla. Poradíte jaké mám použít doplnky stravy nebo vitamíny?